Tony Robbins: Bitcoin’e yatırım yapmak Las Vegas’a gitmek gibi

Bitcoin’in fiyatını takip etmek bir roller coaster yolculuğunu izlemek gibi. Eylül ayının başında 5000$’ı bulan Bitcoin, fiyatı iki hafta içerisinde 2000$ düştü, şimdi ise 4200$ seviyesinde. Girişimci Tony Robbins,...

Bitcoin’in fiyatını takip etmek bir roller coaster yolculuğunu izlemek gibi. Eylül ayının başında 5000$’ı bulan Bitcoin, fiyatı iki hafta içerisinde 2000$ düştü, şimdi ise 4200$ seviyesinde.

Girişimci Tony Robbins, CNBC’de bir canlı yayına katılarak Bitcoin hakkında konuştu. Robbins, Bitcoin’in geleceği hakkında “Bence Bitcoin belirsiz bir şey. Buna Las Vegas’a gitmek gibi bakıyorum.” dedi.‘Öngörülebilir değil’

Bitcoin’in fiyatındaki votalite, finans uzmanlarının yatırım yapmak konusunda endişelendiği konulardan biri. Robbins, bazı yatırımların size çok para kazandırmasına rağmen öngörülebilir olmadığını söylüyor. Ona göre Bitcoin bu kategoriye giriyor.

Robbins, Bitcoin’e yatırım yapmayı bir kumarhaneye gitmeye benzetiyor. İnsanların Bitcoin’e kaybedeceklerini göze aldıkları miktarlarda yatırım yapmalarını öneren Robbins, “Bu bir kumar gibi. Kazanabilirsin ve kazandığını evine götürebilirsin ama kaybedersen en azından ihtiyari fonlarını kaybetmiş olursun.” diyor.

In this article

Katkıda Bulun