Kraken, çekim ücretine zam yaptı: 7 Dolar

Dünyanın en büyük ikinci coin borsası Kraken, çekim ücretlerine zam yaptı. Yeni fiyat güncellemesiyle birlikte çekim ücreti işlem başına 0.0025 BTC, yani yaklaşık olarak 7 Dolar oldu. San...

Dünyanın en büyük ikinci coin borsası Kraken, çekim ücretlerine zam yaptı. Yeni fiyat güncellemesiyle birlikte çekim ücreti işlem başına 0.0025 BTC, yani yaklaşık olarak 7 Dolar oldu.

San Franscisco merkezli Bitcoin exchange şirketi, değişikliği müşterilerine e-posta ile iletti. E-postada, bu zammın neden yapıldığı açıklandı ve Bitcoin işlemlerini önceliklendirmek, onaylamak için gereken ortalama madencilik ücretlerinde artış olduğu, zammın da bu nedenle yapılmak zorunda kalındığı belirtildi.

Bir süre daha bu seviyelerde seyredecek

Bitcoin camiasının, madenci ücretlerini düşürmek üzere atılacak adımlarda uzlaşamaması nedeniyle ücretlerin bir süre daha bu seviyelerde seyretmesi bekleniyor.

Benzer zammı Koinim de yapmıştı

Türkiye’den Koinim de geçtiğimiz günlerde çekim ücretlerine zam yaptıklarını açıklamışlardı. Koinim, bu ücreti yeni tarifede 0.003 BTC olarak belirlemişti.

In this article

Katkıda Bulun