IMARO meme coin’de arzın önemli bölümü bu akşam yakılıyor

Geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülen meme coin IMARO, saat 23'te toplam arzın önemli bölümü yakılacak ve dolaşımdan çıkarılacak. Kısa sürede ciddi bir yatırımcı kitlesine ulaşan token'ın yakım adresine şu ana kadar gönderilen oran ise %28'i aştı.

Türkiye’de önemli bir kripto para yatırımcı kitlesine ulaşan ve Coinstore ile LBank borsalarında da listelenen IMARO, şimdi de token arzının önemli bir bölümünü yakma kararı aldı.

Yakım süreci başladı

Proje ekibi yakım sürecini bugün başlattı. Bu akşam TSİ 23’te başlatılacak yakım için token’lar belirlenen adreslere gönderiliyor. Haberin yazıldığı anlarda bu oran %28’i de aşmış durumda… Anlık tutarı ve yakım sürecini https://burn.imaro.meme/ adresinden takip edebilirsiniz.

Yakımlar sürecek

Ekip aynı zamanda IMARO token’ın deflasyonist yapısı için yakım süreçlerini de artıracak. Geliştiriciler, token kısaltmasına ilham veren “I am Aro” sloganını taşıyan bir kurgu karakter üzerinden yakım etkinliklerini desteklemek amacıyla bir oyun da hazırladı. Etkileşimi artırmak için Twitter Space ve Telegram oturumları da sürekli olarak düzenleniyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl