Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Baştan aşağı yenilenen Vebitcoin, yeni arayüzüyle yayında

Sponsorlu

Bitcoin alanında gerçekleşen yükselişler kripto paraya olan yatırımı da her geçen gün güçlendirmektedir. Kripto para dünyasının lideri Bitcoin ise her kesimden kullanıcı için en çok tercih edilen seçenek olmuştur.

Kripto para ticareti için mevcut alternatifleri birçok platformun ortaya çıkmasıyla her geçen gün artsa da müşteri bakış açısı ile değerlendirildiğinde imkanlar sınırlıdır. Vebitcoin, yatırımlarınız için sizlere yenilenmiş fırsatlar sunmakla beraber 2017 yılında faaliyetlerine başlayarak bu süre boyunca sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Kolay alım satım ile hızlı işlemler

Bununla birlikte, Vebitcoin, yukarıdaki tüm sorunları ele alan ve müşteri odaklı sistemsel özelliği ile öne çıkan birkaç platformdan biridir. Vebitcoin olarak, yeni versiyonumuzda siz kullanıcılarımıza ve yatırım yapmak isteyenlere özel, açıklamalara dayalı, basit işlemli ve tamamen güvenli sistem özelliklerimizi sunmaktayız. Türk lirası yatırma ve çekme işlemlerinizi kolaylıkla sağlamak adına 17 banka ile iş birliğinde olan Vebitcoin, aynı zamanda yatırma ve çekme işlemlerinde güvenlik uygulamalarını arttırarak işlem sayısını azaltmaktadır. Kolay satın al – sat özelliği geliştirilerek, piyasadaki hareketliliğe uygun, hemen işlem yapabilme imkanı sunmaktadır.

Gelişmiş stop-loss sayesinde yatırımlarınızı kontrol altında tutabilir, risk kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Sade ve açık bir temanın kullanılması, bilgilenme ve işlem esnasında rahat olmanız açısından size kolaylık sağlamaktadır. Web sitemizi genel kullanıma açık olarak yenilesek de her kullanıcımız için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm bilgilerinizin tek bir alanda toplanması ve yatırımlarınızı anında kontrol edebiliyor olmanız bu özelliğin en seçici noktalarındandır.

XRP yatırımcıları için Spark dağıtımına destek

Ripple kullanıcılarını sevindirecek bir haberimiz bulunuyor. Vebitcoin olarak, Ripple yatırımın Türkiye’deki ilk destekleyen platformlardan biriyiz. Bu döngüyü bozmak istemediğimiz için 12 Aralık’ta XRP Spark Token’i de destekleme kararı aldık. Ripple yatırımcıları için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu projeyi, değerli yatırımcılarımızla paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Vebitcoin olarak en büyük hedefimiz, siz kullanıcılarımızın güvenliği ve finansal alanda rahatça ilerleyebilmesidir. Bu seyirde dünden bu güne aktardığımız ve geliştirdiğimiz emeklerimiz, hedeflerimiz, sizlere yarın da eşlik edecektir. Dün, bugün ve yarın bu sektörde önemli bir rol edindik, edinmeye de devam edeceğiz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl