Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Kripto para borsası Vebitcoin, 9999 adet XRP dağıtıyor

2017 yılından bu yana faaliyet gösteren kripto para borsası Vebitcoin, toplamda 9999 adet XRP dağıtacağı bir yarışma başlattı.

2017 yılından bu yana faaliyet gösteren kripto para borsası Vebitcoin, benzersiz bir ödüllü yarışma başlattı. Platform, yarışma kapsamında toplamda 9,999 adet XRP dağıtacak.

Borsa, katılımcılardan en az iki dakikalık video çekmelerini ve Vebitcoin’i anlatmalarını istiyor. Ardından bu videoları, Youtube’a yüklemelerini, Youtube linkini ripple@vebitcoin.com adresi üzerinden Vebitcoin’le paylaşmaları talep ediliyor.

Videolar, Vebitcoin’in resmi Twitter hesabından yayınlanacak. Paylaşılan videolar, retweet ve beğeni sayılarına göre değerlendirilerek birinci, ikinci ve üçüncü seçilecek.

Birinciye 999 XRP,
İkinciye 499 XRP,
Üçüncüye 299 XRP ödülü dağıtılacak.

İstisnasız yarışmaya katılan herkese 15 XRP verilecek.

Yarışmaya katılım şartları şu şekilde:

  • Video çeken her üye Vebitcoin’de hesap oluşturmalı ve hesabını onaylamalı
  • Çekilen video Youtube’a yüklendikten sonra video linki ripple@vebitcoin.com adresine Twitter kullanıcı adı, Vebitcoin’deki üyeliğe tanımlı e-posta adresi ve telefon numarası ile gönderilmeli

Hazırlanan tüm videoların kullanım hakları, Vebitcoin’e ait olacak.

Katılımcılar, videolarını 10 Ekim 2018 – 29 Ekim 2019 tarihleri arasında gönderebilecek.

Kazananlar ise 5 Kasım 2018 saat 14.00’te borsanın resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.

Yarışmayla ilgili resmi duyuruya şu adres üzerinden ulaşılabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. ALPER Cevapla

    ÇOK GÜLÜNÇ BİR RAKAM 10 BİN KOSKOCA BORSA İÇİN