Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Vebitcoin hakkında bilmeniz gereken 5 şey

vebitcoin

Sponsorlu

Çok yönlü ve gelişmiş alım satım olanakları

Vebitcoin, 20 Eylül 2017 yılında Türk Lirası / Bitcoin işlemi ile faaliyetine başlayan kripto değer işlem platformudur. Dünya çapında kriptoların daha hızlı benimsenmesini amaçlayan çok yönlü ve gelişmiş ticaret olanakları sunar. Platformdaki kullanıcıların ticaret araçları ve mekanizmaları kullanarak kripto para birimleri alıp satmalarını sağlar. Desteklenen 3 dil seçeneği ile tüm üyeler için kullanımı oldukça basittir.

Makul ücretler, güçlü alım satım algoritması

Kripto para birimi ticareti için mevcut seçenekler, ortaya çıkan yüzlerce platformla gün geçtikçe artıyor olsa da aslında çok azı yatırım için uygundur. Piyasadaki kripto ticaret platformlarının çoğu temel nitelikleri müşteri ile buluşturamamaktadır. Vebitcoin bu engeli aşmayı planlayarak nitelikler üzerinde daha çok durmaktadır. Bunlar arasında makul bir alım satım ücreti, yeterli likidite, yeterli alım-satım araçları, güvenlik, riskten arındırma mekanizmaları, yeterli alım-satım çiftleri ve en önemlisi sağlam bir ticaret algoritması bulunuyor.

Vebitcoin, çok yönlü ve kullanımı kolay platformu aracılığıyla kullanıcılarına 7/24 destek sağlarken aynı zamanda finansal özgürlüklerini elde etmelerine imkan vererek dünya çapında kripto para biriminin benimsenmesini artırmayı hedeflemektedir.

BitGo ile ortaklık: Varlıklar sigortalı

Kullanıcılar, Vebitcoin’de işlem yapmak için mevcut geniş bir kripto yelpazesinden seçim yapabilirler ve düzenli olarak yeni işlem çiftleri de eklenmektedir. Şu an itibariyle, Vebitcoin’de işlem yapabileceğiniz 27 kripto para birimi bulunuyor. Bunlardan Algorand (ALGO) ve Ripple (XRP), Türkiye’de ilk kez Vebitcoin ile ticarete açılmıştır. Ayrıca kripto paralar için dünyanın en önemli soğuk depoya sahip kripto para bankası olan BitGo’nun Türkiye ortağı Vebitcoin‘dir. Bu iş birliğinin bir parçası olarak, borsadaki tüm ürünler ve varlıklar bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Ayrı ağ sistemi

Vebitcoin’de kullanıcıların yapacağı transfer işlemleriniz için Bitcoin transfer ağında daha iyi hizmet sağlayabilmek adına uzun süredir ayrı ağ sistemi kullanılıyor. Borsanın Türkiye’de yapmış olduğumuz yatırımlar ve yatırımcı dostu anlaşmalarıyla 7/24 Türk Lirası ile takas işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazlası

Vebitcoin hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki linklerden edinebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Abdurrahman Taner Cevapla

    Vebitcoin’den bir defa Btc bozdurdum ve TL çekmek istedim. Saatlerce bekledikten ve bir çok mail attıktan sonra paramı zar zor gönderdiler, o gün gözüm korktu bu borsadan. O yüzden kesinlikle tercih etmiyorum.