Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Vebitcoin, 2020’de de hız kesmiyor

150 bin kullanıcısı ile Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından Vebitcoin, hizmetlerini geliştirmeyi sürdürüyor.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından biri olan Vebitcoin, 2020 yılına hızlı başladı. Vebitcoin, gelişmiş altyapısı, sorunsuz hizmeti, düşük ücretleri, çok yönlü fonlama seçenekleri ve özelikle sıkı güvenlik standartları sayesinde, çevrim içi kripto para almak ve satmak için en yenilikçi platformlardan biri olarak öne çıkıyor.

Kayıtlı 150 bin kullanıcı ile kripto para borsası alanında Türkiye’nin en büyük oyuncularından Vebitcoin, Aralık ayında 3.yılına özel olarak müşterilerinden aldığı komisyon oranlarını sıfırladığını duyurmuştu. Bununla kalmayan Vebitcoin, müşteri memnuniyeti için Papara çekim limitlerinde artışa gitti ve günlük çekim limitlerini 50.000 TL’ye çıkardı. Ayrıca borsa, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için banka seçeneklerini çeşitlendirmek üzere çalışmalar yürütüyor.

BitGo ile sigorta kapsamına alınan ilk Türk kripto para borsası olan Vebitcoin, bugün bir başka önemli gelişmeye daha imza attı.

PayFix entegrasyonu

Borsadan yapılan açıklamaya göre, kullanıcıların paralarını 7/24 yönetmenizi sağlayan yeni nesil ödeme sistemi PayFix Dijital Cüzdan artık Vebitcoin müşterilerinin hizmetinde. Kullanıcılar, BDDK onaylı PayFix ile fiziki karta ihtiyaç duymaksızın paralarını bilgisayar ve telefondan yönetebilecekler. PayFix, para yönetimi, ödeme, işlem takibi ve bakiye kontrolünü hızlıca yapma olanağı sağlıyor. PayFix’in uygulaması aracılığıyla 149 ülke, 369.000 ödeme noktasında hızlı ve güvenilir bir şekilde dakikalar içerisinde uluslararası para gönderip alınabiliyor.

TRON listelendi

Vebitcoin’deki bir diğer gelişme TRON kripto parasının işleme açılması. Türkiye’deki kullanıcıların da yoğun olarak tercih ettiği TRON, artık Vebitcoin’de alınıp satılabiliyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl