Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Vebitcoin’de tüm alım satımlarda komisyon 0’a iniyor

Kripto para borsası Vebitcoin, her sene olduğu gibi bu sene de yıldönümüne özel olarak tüm alım satımlarda komisyonları sıfırlıyor.

Kripto para borsası Vebitcoin, her sene olduğu gibi üçüncü yaşını da sıfır komisyonla kutlayacağını açıkladı.

İşlem hacmiyle Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Vebitcoin, 16 Aralık 2019 – 2 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan tüm alım satımlarda komisyon almayacak.

100 milyon dolarlık sigorta

Açıklamada ayrıca Blockchain alanındaki en önemli güvenlik şirketlerinden BitGo ile ortaklık kurulduğu ve böylece Vebitcoin’in 100 milyon dolarlık sigorta kapsamına alınan ilk Türk kripto para borsası olduğu vurgulandı. Söz konusu sigorta, üçüncü tarafların gerçekleştirdiği hack ve özel anahtar hırsızlıkları ile özel anahtar kayıplarını kapsıyor.

CoinMarketCap verilerine göre, Vebitcoin’de son 24 saat içinde 12.5 milyon TL’lik alım satım yapıldı. Borsa üzerinde doğrudan Türk Lirası ile 29 farklı kripto paraya ulaşılabiliyor.

Sıfır komisyonla alım satım yapabilmek için Vebitcoin’e şimdi kaydolun.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl