Bitcoin 2022

Uzmancoin’den yine bir ilk: Tarihin en büyük Bitcoin etkinliği olan Bitcoin 2022 Miami Konferansı’nın en önemli konuşmaları Türkçe olarak Uzmancoin Youtube Kanalı’nda

Bitcoin Haber Bülteni

Bitcoin dünyasının en büyük etkinliklerinden ve hatta tarihin en büyük Bitcoin etkinliği olarak anılan Bitcoin 2022 Konferansı‘nın en önemli konuşmaları Türkçe olarak karşınızda!

Uzmancoin olarak, Bitcoin ve kripto para dünyasının en önemli olaylarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yazarımız Burak Tamaç konferansı Miami’de, tam yerinde takip ederken biz de önemli konuşmaları sizlerle simultane Türkçe çeviri ile birlikte canlı olarak aktardık. Eğer henüz izleyemediyseniz, bu heyecan verici konuşmaları hala kaçırmış değilsiniz, tüm yayınlarımız Uzmancoin Youtube Kanalı’nda sizleri bekliyor!

Yakında yeni görüntülerle devam edecek bu serüveni kaçırmamak için abone olup bildirimleri açmayı unutmayın!

Bitcoin haberleri ve Kripto para dünyasında son gelişmeler

Bitcoin ve kripto para dünyasında neler oluyor, en son gelişmeler neler?

Son dakika canlı yayınlarımızla gündemin en önemli başlıklarını ele alıyor, kripto para dünyasını yakından ilgilendiren her konuyu detaylı inceliyoruz. Bitcoin canlı yayınları, Blockchain ve kripto para dünyasındaki gelişmeler, altcoin canlı analizleri, röportaj ve belgeseller… Hepsi Uzmancoin Youtube kanalında sizleri bekliyor.

Bitcoin ve Ötesi Podcast ise size samimi bir sohbet havasında Bitcoin ile ilgili en önemli gündem maddelerini en iyi ses kalitesiyle size sunarken aynı zamanda kripto para dünyasındaki bilinmeyenlere de ışık tutuyor.

Tüm güncel gelişmelerden haberdar olmak için Uzmancoin’i Twitter’dan takip edebilir, Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Ayrıca Uzmancoin Youtube kanalındaki canlı yayınlarda gündemin özetini bulabilir, canlı grafik analizlerini izleyebilir ve gündeme ışık tutan programların keyfini çıkarabilirsiniz. Son dakika gelişmeleriyle ilgili canlı yayın bağlantılarını kaçırmamak için mutlaka abone olun ve zile tıklamayı unutmayın!

İşte haftanın Bitcoin haberleri, tüm dünyadaki önemli kripto para gelişmeleri ve detaylarıyla ilgili diğer yayınlarımız:

Bitcoin ve Ötesi Podcast
Yayınlandı:
Son Güncelleme: