Basın bülteni

0x API, Celo ağında kullanıma sunuldu. Merkeziyetsiz bir protokol ve borsa altyapısı sunan, Herkes için DeFi (DeFi for the People) girişiminin kurucu ortaklarından biri olan 0x, bugünden itibaren Celo kullanıcılarına Ubeswap ve SushiSwap üzerindeki tüm likiditeye kolay erişim olanağı sağlıyor. DeFi’deki en iyi ekipleri desteklemesiyle tanınan 0x API, artık Celo üzerinde çalışan geliştiricilerin DEX likiditesinden hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde yararlanmalarını sağlayacak.

0x, bir ara katman yazılımı protokolü olarak Blockchain mutabakat katmanı ile son kullanıcılara sunulan uygulama katmanı arasında yer alıyor. Bu nedenle 0x, daha da fazla geliştiricinin ürünlerinde çok zincirli borsa deneyimlerini kullanmasına yardımcı olmak için her zaman yeni Katman 1 zincirleri ve Katman 2 çözümleri sunuyor. Geliştiricilere daha iyi araçlar ve çözümler sağlamaya yönelik bu yaklaşım, DeFi projelerini ve merkeziyetsiz yazılımları daha hızlı ve kolay bir şekilde ölçeklendirmenin kilit unsuru.

0x API, şu anda Ubeswap ve Sushiswap üzerindeki likiditeyi Celo’da bir araya getiriyor. 0x RFQ emirleri (standart limit emirlerinin daha yalın sürümleri) ve açık emir defteri emirleri de desteklenecek.

Celo’da proje oluşturun

Dünyanın dört bir yanındaki geliştiriciler, Celo üzerinde DeFi, mobil ödemeler ve finansal katılımın geleceğinin önünü açan etkili projeler oluşturuyor.

Ürününün Celo’da işlem görmesini isteyen geliştiriciler, 0x API ile Celo’da nasıl proje oluşturmaya başlayacaklarını şimdi öğrenebilirler!

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl