100 Dolarlık Ripple Coin Sizi Milyoner Yapar Mı? XRP İçin Akılalmaz Fiyat Tahmini

Sponsorlu

XRP ile milyoner olmak mümkün mü? Bu yazımızda, yalnızca 100 dolar değerinde XRP satın alarak milyoner olmanın mümkün olabileceğini öne süren bir çalışmaya odaklanacağız. Ancak XRP ile ilgili belirsizlikler devam ediyor. Ripple’nin Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan davası hala sürüyor ve davanın sonucunu XRP’yi nasıl etkileyeceği kripto yatırımcıları arasında büyük bir merak konusu.

Şu an, 100 dolar değerindeki XRP ile milyon dolarlık bir varlığa ulaşma stratejisinin nasıl sonuçlanacağını tam olarak bilemesek de, kripto yatırımcıları düşük fiyatlı yüksek getiri potansiyeli olan kripto projelerini araştırmaya devam ediyor. İşte Wall Street Memes bunlardan biri. Bu yazıda ayrıca, Wall Street Memes satın almak isteyenler için nereden ve nasıl satın alınır sorularını yanıtlayacağız.

XRP Yükseliş İçin Hazır Mı?

Kripto analistleri XRP’nin geleceğini belirlemek için en son haberler, XRP’nin fiyat hareketleri, rakipleri ve daha fazlası gibi çeşitli faktörleri ele alıyor. Örneğin, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan dava sonucunun XRP’nin geleceğini etkileyebileceği belirtiliyor. Ripple, SEC tarafından kayıt dışı menkul kıymet ticareti ve içeriden işlem yapmakla suçlanıyor. Eğer Ripple davayı kazanırsa, analistler XRP fiyatında büyük bir artış öngörüyorlar.

Ripple, SEC tarafından açılan dava nedeniyle sürekli olarak manşetlerde yer alıyor. Ancak Ripple ile ilgili başka merak uyandıran sorular da var. XRP 10.000 dolara mı yoksa 35.000 dolara mı ulaşacak?100 dolar değerinde XRP satın alarak milyoner olmak mümkün müdür?

Valhil Capital’ın son çalışması, XRP’nin adil değerinin gelecekte token başına 3.500 ila 21.900 dolar arasında olabileceğini gösteriyor. Bu tahmin, altı farklı nicel fiyatlandırma modeline dayanarak yapılmış.

Şu anda yaklaşık olarak 52 milyar XRP tokeni dolaşımda bulunuyor. Eğer token başına 3.500 dolarlık alt bir değeri baz alırsak, bu XRP’nin 180 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olacağı anlamına gelir. Karşılaştırma yapmak gerekirse, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer tüm kripto paraların toplam piyasa değeri sadece 1,05 trilyon dolar civarında. Dolayısıyla çalışmaya göre, token başına 3.500 dolarlık bir fiyatla bir milyon dolarlık bir servet biriktirmek için 286 XRP yeterli.

Elbette 3.500 dolar veya daha yüksek bir Ripple fiyat tahmini, hiperenflasyon gibi olağanüstü senaryolar dışında gerçekçi olmayabilir. Ancak Valhil Capital’ın çalışması, XRP’nin küresel bir para birimi ve değer deposu olarak kabul edildiği bir durumda bunun gerçekleşebileceğini iddia ediyor.

Yalnız şunu hatırlamakta fayda var: Önceden yapılan küçük yatırımlarla büyük kar elde eden kripto paraların listesi oldukça uzun. Bitcoin ve Ethereum gibi en büyük kripto paralar, başlangıçta sadece birkaç sent değerindeydi.

XRP Fiyatı

XRP, 15 Haziran itibarıyla 0.48 dolardan işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesini Ocak 2018’de görmüştü ve fiyatı 3.84 dolardı. Coinbase verilerine göre güncel dolaşımdaki arzı 51.987.017.573 XRP.

Son Zamanların En Popüler Meme Coinlerinden Biri: Wall Street Memes

Günümüzde kripto para piyasasında “memecoins” adı verilen bir sektör ortaya çıktı. Bu tür kripto paralar, Dogecoin, Shiba Inu ve Pepe coin gibi örneklerle temsil ediliyor. Değer kazanmak için genellikle topluluk desteğine dayanıyorlar. Bu alanda benzer bir proje olan Wall Street Memes (WSM) de dikkat çekiyor.

WSM, bir milyondan fazla üyeye sahip bir topluluğu bir araya getiriyor ve Reddit’in Wall Street Bets forumundan ilham alıyor. Wall Street Memes satın almak isteyen yatırımcılar MetaMask veya Wallet Connect gibi kripto para cüzdanlarıyla işlemlerini gerçekleştirebiliyor. WSM, Ethereum blok zinciri üzerinde yer almaktadır ve bir ERC-20 tokeni.

An itibariyle ön satışın 13. aşamasında bulunan Wall Street Memes’in yerel tokeni WSM coin, 0,0289 dolardan satın alınabiliyor. Aşamalı olarak ilerleyen ön satış şu an 7 milyondan fazla fon topladı. Ön satışın son aşamasında 1 WSM’nin 0,0337 dolara ulaşması planlanıyor.

Şu anda, toplam 2 milyar arzın yüzde 50’si yatırımcılara ön satışta sunuluyor. Geri kalan yüzde 30’u topluluk ödülleri için ayrılmışken, yüzde 10’u merkezi borsa (CEX) likiditesi ve son yüzde 10’u merkeziyetsiz borsa (DEX) likiditesi için ayrıldı.

Ön satış ile erken yatırım yapma imkanı sunan Wall Street Memes (WSM), ETH, BNB veya USDT (ERC-20 veya BEP-20) kullanılarak Ethereum blok zinciri ve Binance Smart Chain üzerinden satın alınabiliyor.

Sonuç

Kripto piyasalarında, SEC ile olan davasına ilişkin XRP’nin geleceğine dair birçok söylenti mevcut. Şu bilinen bir gerçek ki bazı küçük kripto yatırımları, zaman zaman büyük kazançlar sağlayabiliyor. Kısa sürede ön satışından elde ettiği gelire bakarsak kripto yatırımcılarının, Wall Street Memes satın almak konusunda acele ettiğini söyleyebiliriz. Ancak bir projeye yatırım yapmadan önce, elbette proje hakkında dikkatlice araştırma yapmak önemli.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl