Sattıkları Ether’leri geri alıyorlar: Gece saatlerinde 6000 ETH’lik işlem

Merkeziyetsiz finans hizmet sağlayıcısı 1inch'e ait olan bir cüzdan gece saatlerinde kritik Ether alımları yaptı. Yapılan işlemler, geçtiğimiz dönemde satılan Ether'lerin geri alındığı intibasını yarattı.

Merkeziyetsiz finansın önemli oyuncularından olan ve en uygun fiyatla alım yapılmasını sağlamasıyla ünlü olan 1inch, önemli miktarda Ether alımlarına başladı.

Zincir üstü takip platformu Lookonchain’in verdiği bilgiye göre 1inch Yatırım Fonu, pazarı pazartesiye bağlayan gece saatlerinde 10 milyon dolar değerde 6088 adet Ether aldı. ETH’ler için ödenen ortalama fiyat ise 1655 dolardı. İşte yapılan bu son alımlar ise fonun, sattığı Ether’leri yeniden almaya başladığı intibasını uyandırdı.

Temmuzda kârla satmışlardı

Aynı cüzdan 13 Ocak, 9 Şubat ve 14 Mart günleri de 26.8 milyon dolar değerde 17 bin adet Ether almıştı. O dönem ödenen ortalama fiyat da 1569 dolardı. Ancak fon daha sonra temmuz ayında 11 bin adet Ether’i satmıştı. Bu ETH’ler 1906 dolar ortalamayla satılmış ve fon birkaç ayda 3.7 milyon dolarlık kâr sağlamıştı.

Bu alımların 1inch token üzerinde ise herhangi bir etkisi olmadı. Token haberin yazıldığı dakikalarda yaklaşık 0.24 dolardan işlem görüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl