Panik yaratan 272 milyon $’lık Shiba Inu (SHIB) hareketi hakkında açıklama geldi

Yaklaşık 272 milyon dolar değerde Shiba Inu'nun Cryptocom borsasından çıkış yapmasıyla ilgili olarak platform CEO'su Chris Marszalek'ten açıklama geldi.

2021 yılının ikinci yarısına damga vuran ve tüm dünyada büyük bir yatırımcı kitlesine ulaşan Shiba Inu’da bugün yaşanan bir transfer kullanıcılarda panik yarattı.

Dolaşımdaki arzın %4.2’si…

24.9 trilyon adet SHIB, Cryptocom borsasından çıkış yaparken, çıkan miktarın borsanın SHIB arzının yüzde 46’sına, toplam dolaşımdaki arzın da %4.2’sine eşit olduğu belirtildi. 272 milyon dolar değerdeki token’ların çıkışıyla ilgili olarak ise borsa CEO’su Chris Marszalek’ten açıklama geldi.

Marszalek’e göre bu transfer borsanın standart güvenlik prosedürlerinden bir tanesiydi. Marszalek ayrıca bu durumun hiçbir şekilde bir FUD yaratmaması gerektiğini de söyledi ve “Kısa zaman içerisinde borsanın varlıklarıyla ilgili yeni bir açıklama yapılacak” dedi.

Gönderilen SHIB’lerin gittiği adres ise en fazla Shiba Inu bulunan 4. adres oldu. Bu adresin önünde Binance’in iki sıcak cüzdanı bulunuyor. Birinci sırada ise 410 trilyon adet SHIB ile, Vitalik Buterin’in de yakım için token gönderdiği ve “ölü” olarak kabul edilen SHIB Burn adresi bulunuyor.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl