4 ayda yüzde 450 artan Quant (QNT) neden yükseliyor?

Birlikte-çalışabilirlik ağı Quant Network'ün kendi token'ı olan QNT'deki yükseliş aylardır devam ederken, fiyat kısa vadenin en tepesi olan 228 doları gördü. Haziran'daki büyük kripto para düşüşünden bu yana adeta durmaksızın artan QNT, piyasadan tamamiyle ayrışmış durumda...

Mayıs ayında başlayan kripto para düşüşleri, Haziran ayında bir başka boyut kazanırken, çoğu kripto para ve token ise o dönemden bu yana çok az toparlanabildi. Ancak bir coin ise piyasadan ciddi şekilde ayrışmış gözüküyor: QNT…

Birlikte-çalışabilirlik odaklı projelerden biri olan Quant Network’ün kendi token’ı olan ve son aylarda durmaksızın yükselen QNT, dün bir kısa ralli daha başlattı ve 228 doları da aşmayı başardı.

Son 4 ayda %450 yaptı!

ATH’sini Eylül 2021’de 429 dolara ulaşarak yapan QNT’nin son yükselişinin arkasında ise net bir sebebin olmaması dikkat çekiyor. QNT, Haziran ayından bu yana gelen zaman diliminde yaklaşık %450’lik artış gösterdi.

Yükseliş “Tokenize” ile başladı.

Piyasadan bu anlamda ayrışan Quant Network, yükselişe başladığı Haziran ayında “Tokenize” projesini tanıtmıştı. Haziran sonunda başlatılan tokenzasyon projesi, kullanıcıların birlikte-çalışabilir QRC-20 token’larını ve diğer dijital varlıkları ana ağlarda oluşturmasına ve buradan diğer zincirlere dağırmalarına olanak tanıyor.

Uzmanlar, 15 Ekim gününe kadar Quant’ın bir kanal içinde yükselişte olduğunu, dolayısıyla bunun bir düzeltme ihtimali de bulunduğunu belirtirlerken, bu kanalın yukarıya doğru kırılmasıyla birlikte düzeltme ihtimalinin ortadan kalkmış olabileceğini ve kısa vadeli yükselişin de devam edeceği değerlendirmesini yapıyorlar.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl