Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Rusya’nın en büyük sosyal ağından Bitcoin için önemli değişiklik

Rusya’nın popüler sosyal ağı, kripto para birimleriyle ilgili reklamlara getirdikleri kısıtlamaları kaldırıyor. Novaya Gazeta’ya göre, Facebook‘a oldukça benzer bir sosyal medya platformu olan VKontakte, daha önce dijital para birimleri ve madencilikle ilgili reklamları yasaklamıştı. Yasaklama kararını tetikleyen ana faktör ülkedeki bu tür hizmetlerin hukuki statüsüne ilişkin belirsizlik olarak gösterildi. VKontakte, yasal istişarelerin ardından bu politikada değişikliğe gitti ve 8 Ağustos’tan itibaren kullanıcılar, kripto para birimi borsaları, blockchain hizmetleri ve eğitim platformları gibi şirketler için reklam verebilecek. Bu politika değişikliği, Rusya’da...

Rusya’nın popüler sosyal ağı, kripto para birimleriyle ilgili reklamlara getirdikleri kısıtlamaları kaldırıyor.

Novaya Gazeta’ya göre, Facebook‘a oldukça benzer bir sosyal medya platformu olan VKontakte, daha önce dijital para birimleri ve madencilikle ilgili reklamları yasaklamıştı. Yasaklama kararını tetikleyen ana faktör ülkedeki bu tür hizmetlerin hukuki statüsüne ilişkin belirsizlik olarak gösterildi.

VKontakte, yasal istişarelerin ardından bu politikada değişikliğe gitti ve 8 Ağustos’tan itibaren kullanıcılar, kripto para birimi borsaları, blockchain hizmetleri ve eğitim platformları gibi şirketler için reklam verebilecek.

Bu politika değişikliği, Rusya’da Bitcoin ve diğer dijital para birimlerinin konumu ile ilgili önemli göstergeler veriyor.

Rusya’nın en çok ziyaret edilen internet sitesi

Öte yandan istatistikler VKontakte’nin 400 milyon civarında kayıtlı kullanıcı olduğunu gösteriyor. Alexa’ya göre VKontakte, Rusya’daki en popüler internet sitesi. Site, dünyada ise 16. sırada bulunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl