64 milyar adet Shiba Inu (SHIB) yakıldı

2021'in Ekim ayından bu yana devam eden Shiba Inu yakımlarında önemli bir meblağ daha dolaşımdan yok edildi. Yaklaşık 660 bin dolar değerinde 64 milyar SHIB ölü cüzdanlara gönderildi.

Çok büyük miktarda Shiba Inu token’ı ölü cüzdanlara gönderildi ve sonsuza kadar dolaşımdan kaldırıldı. Bir başka deyişle yakılan 64 milyar token’ın değeri ise yaklaşık 662 bin dolar civarında…

Bilindiği üzere 2021’in Ekim ayından bu yana Shiba Inu’da bazı platformlar token yakımı gerçekleştiriyor. 64 milyar adetlik yakımın ise hangi platform ya da kişi tarafından yapıldığı ise şu an için bilinmiyor. Ancak yaklaşık bir senedir devam eden yakım işlemlerinin en büyüklerini yapan sadece bir platform var, o da Nisan ayında başlatılan Shib Burn Portal…

Shiba ekibi platformda kontrolü ele alıyor

Açıldığı günden bu yana 10 milyarlarca SHIB yakılmasına önayak olan portal, bu konuda yatırımcılara ve kullanıcılara hem yardımcı oluyor hem de yakım için ödüller dağıtıyor. Ancak bazı kullanıcılar, ödüllerin geç dağıtılması ve yaşanan diğer sorunlardan ötürü ise platformu dolandırıcılık ve hırsızlık ile suçluyor. Bu eleştiri ve şikayetlerden bunalan ekibin de, platformun yönetimini elinde bulunduran Ryoshi Vision ile yollarıma noktasına geldiği iddia ediliyor.

Bu arada bazı kullanıcılar ise arzı 500 trilyon olan Shiba Inu’daki yakımların çok fazla olmadığını ve yavaş şekilde ilerlediği konusunda eleştiriler getiriyorlar.

Son yakımla birlikte ise SHIB yakım oranında %400’lük artış oluştu.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl