8 milyon dolarlık dev ödül havuzuyla Bybit’in WSOT etkinliği büyülemeye hazır!

Bybit sponsorluğunda

Bybit’in World Series of Trading (WSOT) etkinliği, yatırımcılar arası rekabeti bambaşka bir boyuta taşıyor. Bu yıl 26 Mayıs 2022’de kayıtların açıldığı WSOT etkinliği için de aynısı geçerli. Yarışmacılar dünyanın en büyük kripto işlem turnuvasında 8 milyon USDT’ye varan ödül, benzersiz tokenler (NFT’ler) ve diğer başka ödüllerle hediyelerin bulunduğu rekor boyuttaki ödül havuzunu paylaşmak için yarışacak. Bunun yanı sıra erken kayıt dönemi olan 10 Haziran 2022 saat 13.00 (TSİ) ila 12 Haziran 2022 saat 13.00 (TSİ) arasında World Series of Trading (WSOT) 2022’ye kaydolanları 50 $’a varan trade ödülleri bekliyor. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Bybit, bu büyük etkinlikle kripto paraların kız çocuklarının eğitimine katkı sağlayabileceğini göstermek için UNICEF’e 400.000 $ değerinde Bitcoin bağışlayacak!

WSOT 2022’ye katılmak için: https://bit.ly/BybitWSOT2022

Bybit’in CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou WSOT ile ilgili yaptığı açıklamada “Bu yıl gerçekleştireceğimiz WSOT etkinliği ile üst düzeye ulaşmayı hedefliyoruz. Oyuncuları, yatırımcıları ve takımları, yarışma ruhuyla bir araya getirerek dünyanın en büyük kripto işlem turnuvasında fark yaratmaya teşvik etmek istiyoruz. Ayrıca finansal okuryazarlık ve finansal katılımın geliştirilmesi ve gelirlerin herkese adil şekilde dağıtılması gibi kripto para yatırımlarının beraberinde getirdiği pozitif etkilerin gücünü artırmak istiyoruz.” dedi.

2021 yılında 35.000’in kişinin katıldığı WSOT etkinliğine, yatırım yapılan miktardan bağımsız olarak en iyi kâr/zarar oranını elde eden yatırımcıları ödüllendirmek isteyen kripto para platformu Bybit öncülük ediyor.. Bu katılımcılar 4,09 milyon $’lık rekor ödül havuzunun ve 1.339 NFT ödülünün kilidini açmıştı. Koşulları sağlayan 136 bölgeden katılan takım oyuncuları, ana etkinlikte takım kurmuştu veya 196 takımdan birine katılmıştı. En iyi takımsa 20x kazanç elde etmişti. Tek başına yarışan yaklaşık 20.000 oyuncu, bireysel yarışmaya katılmıştı ve kazanan yarışmacı %7.265,94’lük bir kâr/zarar oranı yakalamıştı.

Üst düzeye ulaşma mücadelesi

Solo Yarış, Takım Yarışı ve Hız Bölgesi Ödülü dâhil üç alanda ödül havuzunu 8 milyon USDT’ye kadar katlayan WSOT 2022, dünyanın dört bir yanındaki kripto para severlerin gönlünü fethetmeye hazır.

WSOT 2022 ile ilgili açıklamalarda bulunan Zhou konuşmasına şunları ekledi:

“Dünya çapında yatırımcılardan oluşan WSOT topluluğu son iki yılda toplam 5 milyon $’lık ödülün kilidini açtı. Bu yıl ise kripto tutkumuzu olabildiğince fazla kişiyle paylaşabilmek için yarışmacılarımıza, 8 milyon $ değerindeki ödül havuzunu sunuyoruz. WSOT, yatırımcıların becerilerini kazanca dönüştürebileceği dürüst, adil ve eşit bir oyun ortamı sunarak Bybit’in değerlerine hayat veriyor. Dünyanın en rekabetçi yatırımcıları tarafından güvenilen ve kriptoya yeni adım atanlar tarafından çok sevilen bu ultra hızlı platformu kurduk çünkü biz, dijital ekonominin şekillendiği bu yeni dünyada teknolojinin gücünden faydalanarak zenginliğe erişebilmek için herkesin eşit fırsata ve imkâna sahip olması gerektiğine inanıyoruz.”

Kayıtların herkese açık olduğu WSOT 2022’ye 10 Haziran 2022 Cuma günü itibariyle Bybit’in dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde katılım sağlanabiliyor. Yarışma 27 Haziran ila 17 Temmuz 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bunun yanı sıra katılımcılar, tüm yaz boyunca farklı ödüllere, göreve dayalı ödüllere, trade ödüllerine, sıfır işlem ücreti fırsatlarına ve çekilişlere erişebilecek.

Bybit’in sahip olduğu önemli piyasa derinliği ve sınıfının en iyisi likidite özelliğine sahip olması sayesinde katılımcılar, liderlik tablosunda üst sıralarda yer almak için alım-satım işlemlerinde sınırları zorlayıp daha da ilerleyebilir ve kârlarını maksimum düzeye çıkarmanın keyfini varabilir.. Ayrıca Bybit’in 7/24 erişilebilir, birden fazla dili destekleyen müşteri destek ekibi, katılımcıların ihtiyacı olan desteği zamanında almaları ve işlem yaparken karşılaştıkları zorlukları çözmelerini sağlamak için her an yanınızda.

Sosyal sorumluluk

Katılımcılar, WSOT boyunca UNICEF’in tüm çocukların kaliteli bir dijital eğitime erişebilmesini sağlamak için sürdürdüğü çalışmaları destekliyor olacak. Bybit, WSOT 2022 kapsamında 400.000 $ değerindeki yeni BTC bağışıyla (yani ödül havuzunun %5’inin yanı sıra Bybit’in kendi sağlayacağı katkılarla) Doğu Asya ve Pasifik’teki kız çocuklarının eğitim alabilmesini destekleyip güçlendirmek için UNICEF Aotearoa Yeni Zelanda ile ortaklığını bir sonraki aşamaya taşımaya kararlı.

Bağış, UNICEF’in çabalarıyla yürütülen “kapsayıcı ve kaliteli eğitime eşit düzeyde erişim” kapsamında Birleşmiş Milletler’in 4 numaralı Sürdürülebilir Kalkınma Hedefine ithafen yapılacak. Diğer girişimlerin yanı sıra UNICEF, ötekileştirilen grupların yenilikçi eğitim çözümleriyle bilim ve teknoloji eğitimine erişmesini sağlayarak bölgedeki kız çocukları için dijital eğitimi finanse etmeye yardımcı oluyor.

Bybit’in Kurucusu Ben Zhou, “Dünya çapında karşılaştığımız zorlukların üstesinden gelmek ve gelecek nesiller için eşit bir alan yaratabilmek adına dijital eğitime ulaşma konusunda cinsiyetler arası uçurumu kapatmalı ve kız çocuklarının kaliteli eğitime erişebilmesi için daha fazla destek olmalıyız. Tüm çocukların, özellikle de en savunmasız grupların kaliteli eğitime erişebilmeleri konusunda UNICEF’in gösterdiği çabaları desteklemek uğruna platformumuzu ve kaynaklarımızı kullanma fırsatına sahip olduğumuz için minnettarız.” şeklinde konuştu.

WSOT hakkında daha fazla bilgi alın ve buradan kaydolun: https://bit.ly/BybitWSOT2022

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl