Popüler cüzdanda bu 5 kripto para ABD’lilerin erişimine kapatılıyor

Çeşitli platformlarda yüz binlerce kullanıcısı olan bir kripto para cüzdanı olan Abra'da bazı kripto paralar, ABD'lilerin erişimine kapatılıyor.

Yüz binlerce kullanıcısı bulunan kripto para cüzdanı Abra, ülkedeki düzenleyici belirsizliğin devam etmesinden dolayı ABD kullanıcıları için birtakım büyük değişiklikler olacağını duyurdu. Buna göre, Bitcoin, Ether, Litecoin ve Bitcoin Cash hariç diğer tüm kripto paralar, yerel olarak barındırılan bir cüzdan çözümüne taşınacak.

29 Ağustos’tan itibaren geçerli olacak değişikliklerle beraber ABD kullanıcıları, Abra’da Qtum (QTUM), Bitcoin Gold (BTG), Eos (EOS), OmiseGO (OMG) ve Status’ü (SNT) kullanamayacak. Bu kripto paralara sahip olan müşterilerin kripto paralarını belirtilen tarihten önce Abra hesaplarından çekmeleri gerekiyor. 29 Ağustos’tan sonra kalan bakiyeler, otomatik olarak Bitcoin’e dönüştürülecek.

Dahası, New York’ta ikamet edenler, 29 Ağustos’tan sonra para yatırma ve çekme işlemlerinde ACH, wire transfer ya da American Express kart kullanamayacaklar.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl