Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Active Wallet: Business.Club’ın kârınızı büyütecek bir debit kart ile bağlantılı sihirli platformu

Kârlarını artırmak isteyen kripto para yatırımcıları artık Business.Club tarafından sunulan bir araç olan Active Wallet'ı deneyebilirler.

Sponsorlu

Business.Club web sitesinden bir cüzdan açarak kârınızı olağanüstü derecede artıracak eşssiz bir dijital para olan Business Club Token (BCT) alabilirsiniz. Cüzdan ayrıca  kripto para ve fiat parayı bir araya getiren bir debit kart ile geliyor.

Active Wallet nasıl çalışıyor?

Active Wallet platformunun arkasındaki şirket Business.Club’tur. Piyasada sadece dijital para depolayabilen geleneksel platformların aksine Active Wallet, kullanıcıların Business Club Token (BCT) entegre para birimini kullanarak kârlarını artırmalarını sağlıyor.

Cüzdan, dosya depolama alanı, transfer bant genişliği ve reklam alanı satın almaya olanak tanıyarak platformdaki işlemleri kolaylaştırıyor. Ayrıca bir kullanıcıdan diğerine token aktarımına imkan veriyor.

Niçin Active Wallet?

  • Artan kârlar

Active Wallet, BCT token’ı ile yapılan işlemlerle kârınızı artırmak için durmaksızın çalışır. Platform, ağdaki veya ekosistem dışındaki bir kullanıcı BCT kullanarak bir işlem yaptığında küçük bir komisyon alır.
Dahası, tüm kullanıcılar BCT token’larını kullanırken Business.Club tarafından elde edilen kârdan pay alır. Active Wallet’larında BCT tutanlar, tuttukları BCT miktarlarına göre toplam kârın bir yüzdesini almaya hak kazanırlar.

  • Tamamlayıcı Business Club Visa debit kartı

Dijital paralar çağında itibari paralarla kripto paralar arasındaki işlemleri kolaylaştıracak bir mekanizma ihtiyacı çok önemsenmez. Business.Club, Active Wallet aracılığı ile platform kullanıcılarına beş farklı Visa debit kartı sağlıyor.

BCT satın alan ve onları Active Wallet’ta tutanlar, bir kart alma hakkına sahip olurlar. Bununla birlikte, kart almak için illa BCT tutmanız gerekmez, çünkü platform kendilerini doğrulayan ve bir Active Wallet sahibi olan kullanıcılara ücretsiz bir Yaprak Yeşili Visa kart sağlıyor. Dahası, 180 gün boyunca cüzdanda token saklayan BCT sahiplerine bir ödeme kartı verilir.

  • Sınırsız transfer limitleri

İşlevsel bir cüzdan transfer konusunda kimseyi sınırlandırmamalıdır. Kullanıcı, cüzdanı istediği ölçüde kullanabilmelidir. Active Wallet, bu kıstası karşılıyor ve herhangi bir zamanda aktarılabilecek miktar konusunda sınırlama getirmiyor.

  • Çok küçük işlem ücretleri

Active Wallet, transfer edilen miktarın yüzde 0.25’lik sabit bir yüzdesini alır ve BCT ile taşınan herhangi bir işlem için benzer bir miktar istenir. Bununla beraber, transferler için alınan ücret herhangi bir zamanda 1 BCT’den az olamaz. Busienss.Club, BCT token’ları piyasada tükendiğinde işlem ücretini yüzde 0.005’e indirmeyi planlıyor.

  • Birçok dijital varlık destekleniyor

Active Wallet, birden fazla para birimi desteklemek üzere yapılandırılmıştır. Cüzdan tarafından desteklenen kripto paralar arasında Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Monero, Dash, Ripple, Litecoin, Tether ve Business Club Token bulunur. Business.Club, ilerleyen dönemde desteklediği token sayısını artırmayı hedefliyor.

  • Kripto paralar arasında kolay dönüşüm

Cüzdan, platformda kripto paraların dönüşümünü sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren bir dönüştürücüye sahip. Business.Club, desteklenmeyen dijital para birimleri için ShapeShift ve CoinPayments ile çalışıyor.

Active Wallet, BCT pariteleriyle yapılacak olan herhangi bir dönüşüm işlemi için ücret almaz. Bununla birlikte, diğer para birimleriyle yapılacak dönüşümlerde platform yüzde 3’lük bir komisyon uygular ve işlem anında gerçekleştirilir.

  • Başarı odaklı yatırımcı ağı

Business.Club, hırslı beyinleri bir araya getiren ilk çevrim içi iş kulübü olarak tarihteki yerini alıyor. Platform, yatırımcıların yatırım yapabilecekleri, anlamlı tartışmalara girebilecekleri ve fırsatları keşfedebilecekleri bir ekosistem sunuyor.

  • Şeffaflık

Active Wallet, basit ve şeffaf olduğundan benzersiz bir blok zinciridir. Blok zincirine erişmek ve tüm işlemleri görüntülemek için business.club/explorer adresini kullanabilirsiniz.

  • Referans programı

Referans programını kullanan Active Wallet kullanıcıları daha fazla para kazanabilecekleri şaşırtıcı fırsatlara sahip oluyorlar. Bir referans lideri, yeni gelenler, onun tarafından sağlanan bağlantıyı kullanırlarsa tekrar tekrar kazanabilir.

Active Wallet, Business.Club’ın yatırımcıların BCT token’larından kâr elde ederken dijital varlıklarını saklayabildikleri sihirli bir platformudur. Şirket, debit kartlarını başvurusu onaylandığında Litvanya’da piyasaya sürmeyi planlıyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl