Yapay Zeka ile çalışan ticaret platformu AITrading’in ICO’su başlıyor

Yapay zeka ile çalışan ticaret platformu AITrading'in ICO'su yakında başlıyor. Platformda ön satışlar 10 Haziran 2018’de başlayıp 5 Temmuz 2018’e kadar sürecek.

AITrading sayesinde herkes varlıklarını kolaylıkla kontrol altında tutabilir.

Londra, İngiltere – 16 Mayıs 2018: AI Trading bugün piyasanın yenileri, profesyonel tüccarlar, ticaret danışmanları, borsacılar ve önde gelen borsaların etkileşimlerini sağlayan ve bir araya getiren ticaret platformlarına bağış toplamak için bir Crowdfunding kampanyası başlattıklarını duyurdu.

AITrading ekosistemi, Blockchain, Al ve ML teknolojileri üzerine kurulu ve tek-tıkla şeffaf ticaret ortamı oluşturmayı amaçlıyor.

AITrading normal dışı ticaret etkinliklerini gözlemleyerek sürekli yeni ticaret fikirleri buluyor. Aynı zamanda kullanıcı tercihleri ve risk farklılıklarını da göz önünde bulundurarak en uygun eylemi öneriyor. Belirli bir fikir için, farklı kar/zarar oranlarında ticaret stratejileri öneriyor. Kullanıcı yalnızca listeden öneri seçiyor, backtesting kullanarak değerlendiriyor ve eğer beğenirse kabul edip uyguluyorlar. Ek olarak, AITrading yatırım portfolyoları oluşturuyor, uygun portfolyoları seçip kullanıcılarına öneriyor. Alışılageldik olmayan Big Data kaynaklarını AI-temelli analizlerde, geleneksel teknik ve temel analizlerde kullanmak için veri olarak kullanıyor. Dahası, AITrading üçüncü partilerin AI-engine’in analitik fonksiyonlarına erişimlerini mümkün kılıyor.

AITrading CEO’su Alexey Shirobokov, “Borsada aktif bir tüccar olmak genelde sürekli telefonuna ya da bilgisayarına bağlı kalmak anlamına geliyor. Yetersiz ticaret fikri veya yanlış ticaret stratejilerinden dolayı sürekli kaybetme riski var. AITrading’in çok daha iyi bir fikri var. Teknoloji eşi görülmemiş biçimde şeffaf ve demokratik. 7/24 ticaret fikirleri keşfediyor, sadece büyük yatırımlar ve bankalardan öte tüm topluluğun kullanabileceği stratejiler geliştiriyor. Yani AITrading piyasaya yeni bir yaklaşım getiriyor ve mali kurumların işletme modellerini hızlı ve sorunsuz ölçülebilirlikle genişletiyor” diyor.

Takım şimdiden Crowdfunding teknolojilerini duyurdu. AITrading, platformun bilgi servisine erken erişim alımları üzerine bağış toplayacak. Ön ödemeyi doğrulamak adına, AITrading AITT token’ları (ERC-20 standardında) sunacak. Ön satışlar 10 Haziran 2018’de başlayıp 5 Temmuz 2018’e kadar sürecek. Asıl dönem ise 6 Temmuz’dan 18 Ağustos’a dek olacak. Bir AITT tokeni 0.88€ yatırıma denk gelecek. Minimum kabul edilebilir ödeme 88€.

Kampanyayla 60 milyon € toplanması bekleniyor. Bunun %26,5’u altyapı desteği, güvenlik ve entegrasyona ve %27’si ise pazarlama ve PR çalışmalarına harcanacak.

AITrading hakkında

AITrading.com AI temelli bir ticaret ekosistemi. Hem internet arayüzü hem de mobil uygulaması var. AITrading 4 temel ögeyi bir araya getirerek mülk kontrolünü fazlasıyla kolay ve etkili hale getiriyor: Makine Analizi, Ticaret Altyapısı, Piyasa Topluluğu ve Modern Arayüz. Bu servislerin yapay zeka ile çalışan tek bir platformda toplanması ve blockchain teknolojisi sıradışı bir sinerji etkisi doğuruyor ki bu da daha önce varolmayan ticaret imkanları sunuyor. AITrading dört farklı markette servis sunuyor: kripto paralar ve kripto varlıkları, forex, net değer ve emtia.

AITrading hakkında daha fazla bilgi için: aitrading.com

Telegram: t.me/joinchat/H6hTGETpsCl8BPhQL01VtQ
Telegram haberleri: t.me/aitrading_en
Twitter: twitter.com/aitrading_com
Facebook: facebook.com/aitrading.official/
Instagram: instagram.com/aitrading_official
Medium: medium.com/aitrading
Reddit: reddit.com/user/aitrading
LinkedIn: linkedin.com/company/aitrading/


Sorumluluk reddi beyanı: Yukarıda yer alan metin bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Uzmancoin, bu metinde ismi yazılı ürün veya şirketle ilgili yaşanan herhangi bir kayıp ya da zarardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır. Yatırım kararları alırken danışman desteği almanız önerilir. Her yatırım kararı, kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. 

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl