Alfa Romeo Racing ORLEN Fan Token (SAUBER), Türkiye’de ilk kez ICRYPEX’te

ICRYPEX Kripto Para Borsası ve Chiliz/Socios.com ortaklığı ile gerçekleştirilen SAUBER Fan Token listelemesi Ağustos 2021 itibarıyla ICRYPEX’te.

Basın bülteni

Fan token’lar, taraftarlar ve takımlar arasındaki ilişkiye yepyeni bir soluk getiriyor! Dünyaca ünlü otomobil ve yarış markası Alfa Romeo’nun, Ethereum ERC20 tabanlı şekilde üretilmiş olan utility token’ı Alfa Romeo Racing ORLEN (SAUBER) Fan Token’ı; Socios.com, Chiliz ve ICRYPEX Kripto Para Borsası ortaklığında Türk kripto para borsası kullanıcılarına ve yatırımcılara ilk kez sunuluyor.

SAUBER Fan Token’ı alan kullanıcılar takımın marş tercihlerinde, seçim ve yarışlarda giyilecek formaların tasarımından tesislerdeki bölümlerin adlarına kadar farklı konularda söz hakkına sahip olabilecek. SAUBER Fan Token sahipleri ayrıca mühendislerle, ekip üyeleriyle tanışabilecek.

ICRYPEX Kripto Para Borsası, daha önce Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden biri olan 1925 yılında kurulmuş Göztepe Spor Kulübünün Fan Tokenı’nı kripto para piyasasına sürmüştü. Ardından Alfa Romeo Racing ORLEN (SAUBER) Fan Token’ı listeleyerek kullanıcılarının portföyüne sunuyor.

SAUBER Fan Token almak için ne yapmalısınız?

SAUBER Fan Token satın almak için ICRYPEX Kripto Para Borsasına üyeliğiniz bulunması gerekiyor.

ICRYPEX Kripto Para Borsasından SAUBER Fan Token satın alımını gerçekleştirmek için site üzerindeki “Yeni Üyelik” butonunu kullanmanız gerekiyor.

“Yeni Üyelik” formunu doldurarak ICRYPEX Kripto Para Borsası hesabınızı oluşturun.

ICRYPEX Kripto Para Borsası hesabınızı oluşturduktan sonra hesabınıza TL yüklemesi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Üyelik işlemlerinin ardından, ICRYPEX kullanıcı panelinde yer alan “Yatırma” bölümüne tıklayın, banka hesabınızı seçin. Hesabınıza, EFT/HAVALE ve FAST seçenekleri ile TL yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz, “Varlıklarım” bölümünden de hesabınıza kripto para yükleyerek işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Dilerseniz, “Kolay Al-Sat” bölümünü kullanarak SAUBER Fan Token paritesini seçerek SAUBER Fan Token işlemlerinize hızla ve güvenle başlayabilirsiniz. ICRYPEX Pro Ekran görünümünü kullanarak SAUBER Fan Token işlemlerinize gelişmiş şekilde devam edebilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl