Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

En çok satın alınmak istenen 5 altcoin

Kripto para borsası Luno, 3 milyondan fazla müşterisine en çok satın almak istedikleri kripto parayı sordu. Çıkan sonuçlardan bazıları şaşırtıcıydı.

Londra merkezli kripto para borsası Luno, 3 milyondan fazla kullanıcısına bu yıl Bitcoin ve Ether dışında en çok satın almak istedikleri kripto parayı sordu.

Sonuçlar, trader’ların en çok XRP ile ilgilendiklerini ortaya koydu. XRP’den sonra en çok tercih edilen seçenek “diğerleri” olurken onu üçüncü sırada Litecoin ve dördüncü sırada ise XLM takip etti.

Buna göre, en çok satın alınmak istenen 5 altcoin şöyle oluştu:

  • XRP
  • LTC
  • XLM
  • BCH
  • BNB

Dikkat çekici bir sonuç olarak, EOS ve XTZ gibi piyasa değeri ile en büyük ilk 10 içinde yer alan kripto paralar, trader’ların favori ilk 10’una giremedi.

Kaynak: Luno

Son olarak uzun zamandır kötü performansına karşın XRP’nin hala en favori kripto paralardan biri olmaya devam etmesi sürprizle karşılandı.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Evren Cevapla

    Muthis haberler veriyosunuz helal olsun sagolun