Barry Silbert’e göre “kaliteli” altcoin almanın zamanı geldi

Kripto para alanının önde gelen risk sermayedarı Barry Silbert, "kaliteli" altcoin'lerin artık Bitcoin'deki ralliyi yakalamasını beklediğini ifade etti.

Bugün Bitcoin’in yükselişi sırasında alternatif kripto paralar Bitcoin’e karşı büyük ölçüde değer kaybetti. Hatta bazıları, Bitcoin bazında tüm zamanların en düşük seviyelerini bile gördü.

Bir süredir yükselen Bitcoin’in ardından alternatif kripto para rallisinin ne zaman tam olarak kendini göstereceği hâlâ önemli bir soruyken kripto para alanındaki en büyük risk sermayesi şirketi Digital Currency Group’un CEO’su Barry Silbert, tam da bu konu hakkında bir yorum yaptı.

Silbert, kişisel Twitter hesabından paylaştığı bir gönderide, “kaliteli” altcoin’lerin artık Bitcoin’deki ralliyi yakalamaya başlamasını beklediğini ve altcoin’lerin dibe vurduğunu düşündüğünü ifade etti.

Silbert, bunu yazdığı sırada Bitcoin 13,000 dolardan işlem görüyor ve en büyük altcoin Ether, Bitcoin’e karşı 2017 yılının Aralık ayından beri görmediği seviyeleri test ediyordu. İlerleyen saatlerde bir numaralı kripto paranın 11,700 doların altına sarkması ile birlikte altcoin’ler bir miktar yükselişe geçti.

Zhao’ya göre er ya da geç gelecek

Öte yandan kripto para borsası Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao da bugün altcoin rallisi hakkında konuştu. Zhao, bir altcoin rallisinin er ya da geç görüleceğinden epeyce emin olduğunu söyledi. Binance CEO’su, yaklaşan rallinin 2017’den çok daha istikrarlı olacağını ve daha güçlü projelerin önünü açacağını ileri sürdü.

Bitcoin, TSİ 23.45 itibari ile Bitstamp’te 11,770 dolardan alınıp satılıyor.

Fotoğraf: Rebecca Greenfield/Fortune

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl