LFE kurucusundan itiraf: Token’ın fiyatını tamamen manipüle ediyoruz

London Football Exchange'in (LFE) kurucusu, az bilinen bir altcoin olan LFE'nin fiyatında tamamen manipülasyon yaptıklarını ve token sahiplerinin yaklaşık yüzde 95'ini kontrol ettiklerini itiraf etti.

London Football Exchange’in (LFE) kurucusu Jim Aylward’ın platformun kripto parasının fiyatını manipüle ettiği itirafında bulunduğu bildiriliyor.

News Talk 6PR‘den Gareth Parker, Aylward’ın kripto paranın arzının çoğunluğunu elinde tutarak ve yatırımcıları manipüle ederek LFE’nin fiyatında manipülasyon yaptığını kabul ettiği bir ses kaydı aldığını ileri sürdü.

Habere göre Aylward, ses kaydında “Fiyatı tamamen manipüle ediyoruz, token sahiplerinin yaklaşık yüzde 95’ini kontrol ediyoruz.” diyor.

Dahası, futbol kulübü Perth Glory FC’yi satın alma niyetinde olan Aylward’ın 2010 yılında KDV dolandırıcılığından tutuklanan James Abbass Biniaz’ın ta kendisi olduğunu, Aylward’ı ise takma isim olarak kullandığı belirtiliyor.

Kendisine yönelik suçlamalar hakkında yorum yapmayı reddeden Aylward, bir çevrim içi sohbette, “Suçlamalara yanıt vermeyeceğim ve bana karşı yapılan kişisel saldırıların projeyi etkilemesine müsaade etmeyeceğim.” dedi.

LFE, LFE/BTC ve LFE/USDT işlem çiftleri ile Bithumb Global’de listeleniyor.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl