Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Önümüzdeki günlerde altcoin’ler için ne var? İşte öne çıkanlar

AE ve HC’yi Binance’ten çıkarılıyor

Binance’in AE ve HC’yi listeden çıkaracağını geçtiğimiz günlerde bildirmiştik. 30 Aralık 2020 tarihi itibari ile bu kripto paralarda Binance üzerinde alım satım yapılamayacak. Para çekme işlemleri de 30 Mart 2021 tarihine kadar devam ettirilecek.

3 yeni taraftar token’ı Binance’e ekleniyor

Binance, yakın zaman önce listelediği Juventus ve Paris Saint-Germain kulüplerinin token’larından sonra şimdi üç token daha listeleyecek. Borsa; Aletico Madrid, AS Roma ve OG kulüplerinin token’ları için işlemleri 30 Aralık 2020 TSİ 09.00’da inovasyon alanı olarak adlandırılanf farklı bir kategoride açacak.

KardiaChain ana ağa geçiş yapıyor

“İşletmeler ve yönetimler için hibrit blok zinciri çözümü” olarak tanımlanan KardiaChain’de ana ağa (mainnet) bugün geçiş yapılacak.

Editörün notları

Haberin bu noktası olabilecekler üzerine biraz spekülasyon yapmaktan ibaret. Somut bir gerçeklik yok, dolayısıyla yatırım kararlarında belirleyici olmamalı.

Geçtiğimiz günlerde Binance CEO’su Changpeng Zhao, BNB yakım programını hızlandırmayı konuştuklarını açıklamıştı. Bu hafta bu doğrultuda bir açıklama gelme olasılığı var. Normal süreçte, BNB yakımları, her çeyrek dönemin sonunu takip eden ikinci haftada gerçekleştiriliyor. Yani normal koşullarda BNB yakımı 14-15 Ocak gibi gerçekleşecek. Belki bu tarih öne çekilebilir.

Bu hafta XRP ile ilgili daha fazla haber ve gelişme göreceğiz. Coinbase’den bir açıklama bekleniyor. Halka arz için hazırlanan borsa, olumlu veya olumsuz bir açıklama yapacaktır. Genel beklenti bunun XRP’nin aleyhine olacağı yönünde. Dün ABD merkezli bir başka kripto para borsası OKCoin XRP alım satımını durdurduğunu açıkladı. OKCoin, OKEx’in ABD iştiraki. Yabana atılacak bir borsa değil.

Son olarak TRON kurucusu Justin Sun, iki gün önce “TRX için büyük bir duyuru geliyor” şeklinde bir tweet paylaştı. Sun’ın bu tweet’lerinin altından genelde çok önemli bir şey çıkmıyor fakat dikkate alınabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl