Digifox kurucusu: Altcoin sezonu geldi, izlenecek 4 kripto para

Digifox'un kurucusu ve CEO'su Nicholas Merten, altcoin sezonunun geldiğine inanıyor ve 4 altcoin'de teknik görünümün dikkat çekici olduğunu vurguluyor.

bitcoin ethereum litecoin ripple monero kripto para

Kullanıcıların kripto paralarından faiz elde edebildiği bir kripto para cüzdanı olan Digifox’un kurucusu, kripto para analisti Nicholas Merten, yeni altcoin sezonunun geldiğine inandığını söyledi.

Yaklaşık 350 bin aboneye sahip kripto para odaklı Youtube kanalı DataDash’in yeni bölümünde konuşan Merten, 2,5 yıldır ilk kez tüm altcoin piyasasının Bitcoin karşısında çok önemli bir direnç çizgisini aşmayı başardığını ifade etti.

Merten’in konuyla ilgili yorumları şöyleydi:

“Açıkça bir kopma söz konusu ve momentum oluşmaya başladı. Birkaç haftadır bu konuda konuşuyorduk ve sonunda başlangıç noktasına geldik. Tırmanışın devam edebilmesi için gerçekten bize ne lazım? Küçük ama çok sayıda sermaye oyunları mı olacak? Bence evet. Küçük ve orta ölçekli sermayeler. Chainlink gibi biraz daha büyük ve orta piyasa değeri olanlardan DeFi dünyasının küçük değerde olanlarına kadar… Bence konvoya bunlar liderlik edecekler ve uzun vadede piyasa dominasyonunun bir bölümünü ele geçirecekler.”

“Kısa vadede büyükler de hareket etmeli

Merten ayrıca büyük piyasa değeri olan kripto paraların ileri doğru olan hareketlerine devam etmeleri ve bu sayede tüm altcoin piyasasını yükselen bir seviyede tutmaları gerektiğini söyledi:

“Kısa vadede piyasa değeri büyük olanların yükselen hareketini görmemiz lazım. Ethereum ve Litcoin gibi olanlardan bahsediyorum. Daha çok bilinen bu coin’lerin yukarı doğru olan kırılımı sağlamlaştırmaları için hareket yapmaları şart. ETH’nin son en düşük seviyesine indiği Eylül ayından bu yana aslında bu durumun sinyalini alıyorduk.”

Merten ayrıca iExec (RLC), Chainlink (LINK), Cosmos (ATOM) ve Ren (REN) coin’lerinin yükseleceğini düşünüyor ancak Mart ayında 2 sent fiyatı olan ve salı günü 13 sente kadar yükselen Cardano’nun (ADA) ise bir geri çekilme yaşayacağını tahmin ediyor:

“Kısa vadede ADA’nın biraz fazla ileri gittiğini görüyoruz. Çok iyi bir ralli yaptı ve şimdi az geri çekilme yaşanabilir”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl