Wall Street yatırımcısı Tom Lee’ye göre şimdi altcoin almak için iyi bir zaman

Bitcoin'in geleceği konusunda her zaman iyimser olan Wall Street yatırımcısı Tom Lee, şimdi altcoin almak için iyi bir zaman olduğunu düşünüyor.

Bitcoin’in geleceği konusunda her zaman iyimser olan Wall Street yatırımcısı Tom Lee, şimdi altcoin almak için iyi bir zaman olduğunu düşünüyor.

CNBC’nin canlı yayınına katılan Lee, “2018’in dönüşümle ilgili bir hikayeye sahip olacağını düşünüyoruz. Ancak bahsettiğimiz dönüşüm, küçük altcoin’ler ile büyük platform token’leri arasında.” dedi.

Lee, “küçük piyasa değerine sahip” kripto paraların çoğunun -piyasa değeri ile ilk 10 kripto paranın dışındaki kripto paralar- son 12 hafta içinde yüzde 300’ün üzerine çıktığını ve bu doğrultuda muazzam bir rotasyona gidildiğini söyledi.

Ripple, Cardano, Lumens, IOTA ve XEM gibi coin’ler son zamanlarda önemli bir ölçüde büyüdü ve Lee, küçük çaplı kripto paralardan elde edilen kazançların büyük çaplı kripto paralar gibi olacağına inanıyor. Tıpkı top 10 listesindekiler gibi.

NEO ve EOS’u işaret etti

Lee, sözlerinin devamında şunları söyledi:

“Bu (dinamik) genellikle zirveye işaret eder ve sonra büyük piyasa değeri niteliğine sahip kripto paralara dönüşümü görmeye başlarız. Bazı açılardan NEO’ya ve gelişimine bakarsak Ethereum’un 2017 yılının başında yaptığı gibi görünüyor. Dolayısıyla NEO, NEO’lar ve hatta EOS’lar için oldukça iyi bir potansiyel var.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl