Altcoin yatırımcısı 1 milyon dolarını sıfırladı: “Her şeyimi kaybettim”

Kripto para piyasasındaki sert düşüş, özellikle kaldıraçlı işlem yapan kullanıcıları vurdu. Bir kullanıcı, 1 milyon dolarlık varlığının tamamını sıfırladı.

Dün akşam kripto para piyasasında görülen sert düşüş, birçok yatırımcının büyük zararlara uğramasına yol açtı. Kaldıraçlı işlem yapan 300 binden fazla kullanıcı, dünkü düşüşte on milyonlarca dolarlık zarar etti. Onlardan biri ise PEPE’de 1 milyon dolarlık bakiyesini tamamen sıfırladı.

X’te “Crypto Nerd” adını kullanan yatırımcı, popüler meme coin’lerden PEPE’de 1 milyon doların üzerinde varlığa sahipti. 3 kat kaldıraçla uzun (long) pozisyon açan, bir başka deyişle PEPE’nin yükseleceğine bahse giren yatırımcı, düşüş gelince 1 milyon 148 bin dolarının tamamen kaybetti ve X hesabından şöyle yazdı:

“Az önce uyandım ve bir gecede paramın sıfırlandığını gördüm. PEPE’de 3 kat kaldıraçlı long pozisyonum vardı. Sahip olduğum her şeyi kaybettim. Banka hesabımda 1000 dolarım bile yoktu ama Binance’te 1 milyon dolarım vardı. 2017’den beri kriptodayım. Bugün her şeyimi yitirdim.”

Binance hesabından ekran görüntüsü paylaşan kullanıcı, 1 milyon doların üzerinde para kaybettiğini yazdı. Kaynak: X

PEPE, dünün en çok değer kaybeden altcoin’lerinden biriydi. Kripto paranın 1 günlük düşüşü yüzde 36’yı geçti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl