Amber Group, Citadel’in eski yönetici ismini ekibine dahil etti

Basın bülteni

Kripto para alım satım ve teknoloji alanında önde gelen bir şirket olan Amber Group, Angie (DiCarlo) Beehler’in Kuzey Amerika İş Geliştirme Yöneticisi olarak göreve getirildiğini açıkladı.

Yirmi yıllık müşteri odaklı ticari anlayışı, yaratıcılığı ve kapsamlı ürün geliştirme bilgisi ile bilinen Angie, sorumlu olduğu bölgede dağıtım ve gelir üretimine liderlik edecek.

Angie, Amber Group’a katılmadan önce dünyanın en büyük piyasa yapıcı şirketlerinden Citadel Securities’te FICC Satış ve İlişkiler Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. Burada Citadel’in alıcı taraftaki en büyük müşterileri için komplike iş geliştirme planlarını başarıyla tasarladı ve yürüttü. Ayrıca şirketin varlık yönetimi biriminde Küresel Veri Stratejisi ve Satın Alma Başkanı olarak görev yaptı. Citadel’de geçirdiği süre boyunca Angie, şirketin kurumsal müşteri tabanını ve ürün yeteneklerini önemli ölçüde artırdı. Ek olarak The Hedge Fund Journal’ın Hedge Fonlarındaki Önde Gelen 50 Kadın listesine Citadel’den giren ilk kadın oldu.

Angie, daha önce CME Group’ta Kuzey Amerika Hedge Fonu Satış Yöneticisi olarak yaklaşık on yıl geçirdi. Burada şirketin en yüksek hasılatı yapan müşteri segmentinden sorumlu olan Angie, OTC ve listelenmiş satış stratejileri, yürütme ile takas hizmetlerinden sorumlu ekipleri yönetiyordu. Borsanın ilk kürsel stratejik hesap yönetimi sürecini tasarlayıp geliştirdi ve 500’den fazla kurumsal müşteriyi yöneten ABD merkezli satış ekibine liderlik etti.

Angle (DiCarlo) Beehler

Beehler, Amber Group’a katılmasının ardından yaptığı açıklamada, “Amber Group’un muhteşem büyümesi ve yenilikçi kripto para ürünlerini hızlı bir şekilde piyasaya çıkarma becerisi dikkat çekici. Farklı ve yetenekli bir profesyoneller grubuna katılmaktan heyecan duyuyorum. Mümkün olan en iyi müşteri deneyimini oluşturmak için ekiple birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.” dedi.

Amber Group’un CEO’su ve kurucu ortağı Michael Wu ise “Amber Group, müşterilerine birinci sınıf teknoloji, likidite temini ve benzersiz kantitatif araştırmalarla hizmet etme taahhüdünü daha da güçlendirirken Beehler gibi deneyimli yöneticileri ekibe dahil ederek Amber’in modern kripto finans deneyimini sağlamlaştırıyor. Onun kanıtlanmış liderliğinin ve müşteri stratejilerini uygulama becerisinin önemli bir değer yaratacağından eminim.” ifadelerini kullandı.

Amber Group hakkında

Amber Group; Hong Kong, Taipei, Seul ve Vancouver’da 7 gün 24 saat faaliyet gösteren dünyanın önde gelen kripto finans hizmet sağlayıcılarından biri. Şirket, bugüne kadar China Renaissance Group, Tiger Global Management, DCM Ventures, Tiger Brokers, Sky9 Capital, Arena Holdings, Tru Arrow Partners, A&T Capital, Gobi Partners, Paradigm, Pantera Capital, Blockchain.com, Coinbase Ventures, Polychain Capital, Dragonfly Capital ve Fenbushi Capital’dan toplam 128 milyon dolar yatırım aldı. Daha fazla bilgi için www.ambergroup.io‘yu ziyaret edin ya da [email protected] adresine e-posta gönderin.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl