Amber Group’a Deloitte’tan “2021 Hong Kong Technology Fast Leader” ödülü

Basın bülteni

Amber Group, “2021 Deloitte Technology Fast Leader” ödülünü aldı. Ödül töreni, 15 Aralık 2021’de Hong Kong’da gerçekleşti. Şirket, hızlı büyümesi, girişimci ruhu ve dikkat çekici inovasyonuyla teknoloji liderliği ödüllerini alan üç şirketten biri oldu.

Ödül, Deloitte’un Silikon Vadisi’ndeki Teknoloji Fast 50/500 programının bir alt projesi olarak yürütülüyor. İlk olarak 1995 yılında Silikon Vadisi’nde verilmeye başlandı ve ABD, İngiltere, Japonya, Çin dahil olmak üzere her yıl 30’dan fazla ülkede aynı anda gerçekleştiriliyor. Dünyanın en büyük denetim ve danışmanlık şirketlerinden olan Deloitte’un katı değerlendirme sistemiyle program, hızla büyüyen küresel şirketler için önemli bir ölçüt olarak görülüyor. Bu yılın adayları arasında Tencent, Alibaba, Jingdong, Baidu, Bytedance, Mare Medical, SMIC, WuXi AppTec ve Apple, Microsoft, Amazon ile Tesla dahil olmak üzere dünya çapında en hızlı büyüyen ve en yenilikçi şirketlerden bazıları yer alıyor.

Amber Group, kuruluşundan bu yana geçen dört senede, hızlı bir büyüme kaydetti. Şirket, şu anda kripto para ürünlerinin fiyatlandırılması, alım satımı ve dağıtımı başta olmak üzere kripto para sektöründe hemen hemen tüm alanlarda küresel bir pazar lideri olarak görülüyor. Amber Group, platformunda 4 milyar doların üzerinde varlığa sahip, ayrıca tüm ürün ve kategorilerde toplam işlem hacmi 1 trilyon doları aşmış durumda.

Amber Group’un kurucu ortağı Tiantian Kullander, şirketin son üç yılda elde ettiği başarıları, yetenekli ve deneyimli ekiple birlikte yeni nesil teknolojiye yapılan yatırıma borçlu olduğunu ifade etti. Kullander, “Deloitte’un 2021 Hong Kong Teknology Fast Leader ödülünü almaktan dolayı onur duyuyoruz. Bu gibi ödüller, yeniliği teşvik eder ve yenilikçi bir dijital varlık sağlayıcısı olarak biz, müşterilerimize kurumsal düzeyde araçlarla hizmet vermeyi, akıcı bir kripto finans deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Son zamanlarda heyecan verici gelişmeler oluyor, yakın zaman önce Mastarcard ile ortaklığımızı duyurduk ve henüz bu hafta da en son dijital varlık platformumuz WhaleFin’i devreye aldık. Bu kadar kısa sürede başardıklarımızdan gurur duyuyoruz. Hong Kong ile dünyanın geri kalanı rasında köprü kurarak yerel ekonomide daha fazla etki yaratmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Amber Group hakkında

Amber Group, Asya, Avrupa ve tüm Amerika kıtalarında çalışan lider bir dijital varlık platformudur. Şirket yatırım, finansman ve birçok işlemi kapsayan eksiksiz dijital varlık hizmetleri bütünü sunar. Paradigm, Dragonfly, Pantera, Polychain, Sequoia ve Tiger Global gibi önde gelen şirketler, Amber’in yatırımcıları arasında yer almaktadır.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl