Analist Tone Vays: Bitcoin için 3000$ mükemmel bir satın alma seviyesi

Analistler, JP Morgan CEO’su Jamie Dimon‘un Bitcoin’le ilgili yorumunun ardından 3000$ seviyesine kadar bir düşüş bekliyor. Bu analistlerden biri olan Tone Vays, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, 3000$’lık...

Analistler, JP Morgan CEO’su Jamie Dimon‘un Bitcoin’le ilgili yorumunun ardından 3000$ seviyesine kadar bir düşüş bekliyor.

Bu analistlerden biri olan Tone Vays, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, 3000$’lık seviyeyi mükemmel bir satın alma seviyesi olarak ilan etti.

Dijital para birimi piyasalarındaki son fiyatlar, Çin’in olası Bitcoin borsaları yasağı, Dimon’un yorumları ve ICO’lara yönelik mevcut yasaklara tepki vermeyi sürdürüyor.‘Bitcoin, bir dolandırıcılık aracı’

JP Morgan’ın CEO’su Dimon, Bitcoin‘i bir dolandırıcılık aracı olmakla suçlamıştı. Bununla kalmayan Dimon, tek kullanımının Kuzey Kore ve Venezuala’daki uyuşturucu satıcıları için olduğunu söyledi.

Bitcoin, bu yaşananlar öncesinde neredeyse 5000$ seviyesine kadar ulaşmıştı. Haberin yayına girdiği saatlerde, Coinmarketcap verilerine göre 3830$’dan işlem görüyor.

In this article

Katkıda Bulun