Analistten düşüş yorumu: Bitcoin için 40 kat kazanç elde etme şansı oluştu

2021'in Kasım ayındaki 69 bin dolarlık seviyeden bu yana tarihi düşüşler yaşayan Bitcoin'de yönün ne tarafa doğru evrileceği merakla beklenirken, Twitter'da "Dave the Wave" olarak bilinen anonim analist bu düşüşlerin büyük fırsatlar yarattığını belirtti.

bitcoin

Bitcoin’in Mayıs 2021’deki büyük düşüşünü tahmin ederek ismini duyuran “Dave the Wave” adlı anonim kripto para analisti, Bitcoin’deki son düşüşlerin fırsat olduğunu ve en büyük kripto paranın altının piyasa değerine ulaşabileceğini belirtti.

Bu durumun gerçekleşmesi halinde en büyük kripto paranın 40 katlık bir yükseliş yaşayabileceğini söyleyen analist
Bitcoin’in uzun vadeli grafiğini paylaştı ve “40 katı kazanca ne dersiniz? 10 kattan iyidir” dedi ve yüksekten alanların da hala önemli kazançlar elde edebileceğini söyledi.

“20 yıl içinde altının piyasa değerine ulaşabilir”

Bilindiği üzere Bitcoin’in piyasa değeri şu anda yaklaşık 350 milyar dolar. Altında ise bu rakam 11 trilyon doların üzerinde… Analist Bitcoin’in bu seviyeye 20 yıl içinde çıkacağını düşündüğünü belirtti.

“Bu düzeltme bir öncekine göre daha fazla”

Öte yandan analist, şu an yaşanan d,zeltmenin bir öncekine göre rakamsal olarak daha az olmasına rağmen logaritmik düzeyde daha büyük bir düzeltme olduğunu da aktardı ve şunları söyledi:

“Ayı piyasalarındaki düşüşleri kıyaslayan birkaç grafik gördüm. Şu andaki yüzde 74’lük düşüş, bir önceki yüzde 84’lük düşüşün de altını gösteriyor. Logaritmik ölçekte bakıldığında son düzeltme aslında bir öncekine göe yüzde 38’den fazla düşüş yaşamış görünüyor”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl