“Altcoin’lerin yüzde 98’i zirveyi gördü” diyen Kang: Sadece onlar zirve yapacak

Kripto para dünyasının önemli bir bölümü Bitcoin ve ardından da altcoin'lerde bir yükseliş dönemine girilmesini beklerken, kripto yatırım şirketi Mechanism Capital kurucusu Andrew Kang ise altcoin'lerin %98 gibi büyük bir bölümünün artık zirveye ulaştığını iddia etti. Kang, önümüzdeki dönemlerde yeni zirve yapabilecek altcon'lerin ise meme coin'ler olacağını düşündüğünü söyledi.

Kripto para dünyasının bilinen isimlerinden biri olan Andrew Kang, son yaptığı yorumla şaşırttı. Kang, X üzerinden kripto para piyasasının son durumunu değerlendirdi ve altcoin’lerin büyük bir bölümünün artık zirveye ulaştığını iddia etti.

“Zirve yapacaksa sadece meme coin’ler yapar…”

Altcoin’lerin büyük bölümünün 2020 yılı dip seviyelerinde olduğu bir dönemde, çoğunluğun zirvesine ulaştığını iddia eden Kang şunları söyledi:

“Altcoin’lerin %98’lik kısmının bu dönemde zirveye ulaştığını düşünüyorum. 2024’ün son çeyreği ya da 2025’in ilk çeyreği itibarıyla belki bir avuç coin yeni zirvesine ulaşabilir. Yeni zirvelere ulaşacak kripto paraların büyük bir bölümü bence meme coin’ler olacak. Yüz binlerce meme coin var, dolayısıyla burada seçici olmak lazım”

“Bitcoin süper-döngüsel bir varlık oluyor”

Bitcoin ile ilgili de yorum yapan Kang, en büyük kripto paranın artık geniş çapta kabul gören bir varlık haline geldiğini ifade etti:

“Bitcoin şu anda bir geçiş döneminde bulunuyor. Bitcoin bir ‘süper-döngüsel varlık” seviyesine geliyor. Geçmişten bazı döngüsel özelliklerini barındırsa da, daha olgun bir varlık haline bürünüyor”

Kang ayrıca tweet’lerinde birçok yatırımcının her düşüşte yatırım yaptığını ancak bunun yapılması gereken asıl dönemin, artık büyük bölümün “kripto paraların bittiği”ne yönelik yorumlar yaptığı dönem olması gerektiğini de ifade etti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. Serkan Yanıtla

    Hiç bir işe yaramayan,hiç bir alt yapısı olmayan meme coinleri satmak için medya da algı yaparak kar sağlıyorlar, bu meme coinler günün sonunda sıfıra düşecek, milletin cebindeki paraları çalışıyorlar, hepsi hırsız 😡😡

  2. Hdjdjjd Yanıtla

    Kang token isimlerini soʻylememis ne garip