Scaramucci “Arkadaşım” dediği SBF’ye mesaj yolladı: Git ve gerçekleri anlat

Küresel yatırım şirketi Skybridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, FTX borsası merkezli yaşanan olayları değerlendirdi. CEO SBF ile arkadaşlık ilişkisi olduğunu belirten Scaramucci, katıldığı canlı yayında bir de mesaj yolladı ve ""Artık yeter, direkt konuşma zamanı geldi" dedi.

Kripto para yatırımları da olan SkyBridge şirketinin kurucusu ve CEO’su olan Anthnoy Scaramucci, FTX borsasının yaşadıklarıyla ilgili konuştu. ABD medyasından CNBC’nin canlı yayınına katılan Scaramucci, SBF ile kısa süre önce Ortadoğu’ya gittiklerini ve geri dönüşlerinde bu olayların yaşandığını belirtti.

SBF’nin anne ve babasını da tanıdığını, onların iyi insanlar olduklarını bildiğini belirten Scaramucci, yayında şunları söyledi:

“Durum o kadar kötüydü ki, geri döndüm”

Şu anda kripto tarihinin bile en kötü haftalarından birini yaşadığımızı düşünüyorum. Ben SBF ile daha önce çok fazla zaman geçirdim. Onunla bu açıklamaların hemen öncesinde Ortadoğu’ya bile gitmiştik. Hafta sonu bu olaylar ortaya çıkınca ben de Bahamalar’a gidip ona yardımcı olmak istedim. Ona yardımcı olmak tüm endüstriye yardımcı olmak anlamına gelir. Ama gittiğim gibi bir gün sonra geri döndüm. Durumun çok kötü olduğunu gördüm. Bu bir kurtarma operasyonu da olabilir.

“Artık yeter, direkt konuşma zamanı geldi”

Ben buna dolandırıcılık demek istemiyorum. Çünkü bu resmi bir tabir olabilir. SBF’nin anne ve babasını da tanıyorum. Çok iyi insanlar. Ona demek istediğim şey, tweet atmayı bırakıp bir an önce bir regülatöre gidip gerçekleri sölylemeye başlaması… Ne olduğunu tamamen anlatması lazım. Bir dolandırıcılık da avrsa bu da ortaya çıkmalı. Ben Sam’in iyi bir insan olduğuna inandım. Güvendim. Eğer burada yanlış bir şey varsa, dediğim gibi gidip her şeyi anlatmalılar. Artık yeter, direkt konuşma zamanı geldi. Bu sayede bu durumu temizleyebiliriz.

“Felaket hareketleri 3AC ile başlamış olabilir”Öne çıkan görsel belirle

Olaylar Nisan, Mayıs ve Haziran gibi başlamış olabilir. Three Arrows Capital çöktüğü zaman Sam için de daha sonra yok edici hale gelecek olan hareketler başlamış olabilir. Sanıyorum insanlar Alameda’nın çok başarılı olduğunu ve bu sayede ciddi sermaye biriktirildiğini zannetti. Şu anda bende şirketimin onlarda kalan hisselerini geri almaya çalışıyorum. SkyBridge ile ilgili herhangi bir sorun yok. Biz zaten varlıklarımızı FTX’te tutmuyorduk.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl