Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

CNBC: Dijital para birimlerinin ticaret hacmi yakında Apple’ı geçecek

CNBC’de yer alan habere göre, Bitcoin, Ethereum ve diğer dijital para birimlerinin ticaret hacmi yakın gelecekte Apple’ınkini geçebilir. Analizi gerçekleştiren Exante Data’nın kurucusu ve CEO’Su Jens Nordvig, dijital para birimi piyasasının patlama gösterdiğini ve bu sektördeki küresel ticaretin yakın bir zamanda teknoloji devinin hacmini geçebileceğini söyledi. Bitcoin ve Ethereum fiyatlarındaki artış, finansal patlamaya katılmak isteyen büyük miktarda yatırımcı akınına yol açtı. Nordvig şunları söyledi: “Dijital para birimlerinin günlük ticaret hacmi şu anda ortalama olarak 3 milyar Dolar’dan fazla ve muhtemelen...

CNBC’de yer alan habere göre, Bitcoin, Ethereum ve diğer dijital para birimlerinin ticaret hacmi yakın gelecekte Apple’ınkini geçebilir.

Analizi gerçekleştiren Exante Data’nın kurucusu ve CEO’Su Jens Nordvig, dijital para birimi piyasasının patlama gösterdiğini ve bu sektördeki küresel ticaretin yakın bir zamanda teknoloji devinin hacmini geçebileceğini söyledi.

Bitcoin ve Ethereum fiyatlarındaki artış, finansal patlamaya katılmak isteyen büyük miktarda yatırımcı akınına yol açtı.

Nordvig şunları söyledi:

“Dijital para birimlerinin günlük ticaret hacmi şu anda ortalama olarak 3 milyar Dolar’dan fazla ve muhtemelen yakında günlük 4 milyar Dolar hacmi olan Apple’ı geçecek”

Dijital para birimleri yukarı, hisse senetleri aşağı

Dijital para birimlerine olan ilgi artarken hisse senetlerine olan ilgi düştü. ABD hisse senetlerinin günlük işlem hacmi, yatırımcıların diğer alanlara odaklanmalarının etkisiyle Ağustos ayında son 3 yılın en düşük seviyesine geriledi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl