Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Apple’ın resmi mağazası Bitcoin ve Ethereum kabul etmeye başladı

Belarus’un Minsk şehrinde bulunan ve Apple tarafından resmen yetkilendirilen bir mağaza Bitcoin ve Ethereum’u bir ödeme yöntemi olarak resmen kabul etmeye başladı. CafeConnect adlı mağaza, Apple ürünleri satıyor ve aynı zamanda servis hizmeti veriyor. Mağaza yönetimi, ilerleyen dönemlerde diğer dijital para birimlerini de kabul etmeye başlayacaklarını belirtti. Wozniak’tan Bitcoin itirafı Öte yandan geçtiğimiz aylarda Apple’ın kurucu ortaklarından Steve Wozniak, bir konferans sırasında Bitcoin’le ilgili itirafta bulunmuştu. Wozniak, Bitcoin’i 70$ civarındayken takip etmeye başladığını, 700$’ken de bir miktar satın aldığını söylemişti....

Belarus’un Minsk şehrinde bulunan ve Apple tarafından resmen yetkilendirilen bir mağaza Bitcoin ve Ethereum’u bir ödeme yöntemi olarak resmen kabul etmeye başladı. CafeConnect adlı mağaza, Apple ürünleri satıyor ve aynı zamanda servis hizmeti veriyor.

Mağaza yönetimi, ilerleyen dönemlerde diğer dijital para birimlerini de kabul etmeye başlayacaklarını belirtti.

Wozniak’tan Bitcoin itirafı

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Apple’ın kurucu ortaklarından Steve Wozniak, bir konferans sırasında Bitcoin’le ilgili itirafta bulunmuştu. Wozniak, Bitcoin’i 70$ civarındayken takip etmeye başladığını, 700$’ken de bir miktar satın aldığını söylemişti. Wozniak, Blockhain teknolojisini de oldukça beğendiğini ifade etmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl