Aptos projelerine OKX’den 10 milyon dolar

OKX, bu gece saatlerinde birçok büyük borsada listelenen ve yüzde 1000'den fazla yükseliş gösteren Aptos'taki projelere 10 milyon dolar yatırım yapacağını açıkladı.

Günlerdir konuşulan Aptos, bugün TSİ 04.00 itibari ile büyük kripto para borsalarında listelenmeye başladı. Fiyat ilk dakikalarda 15 dolara yakın seyretti ve öğle saatlerinde ise 8 dolara geriledi. Kripto para, 1 milyar doların üzerinde bir piyasa değeriyle işlem görüyor.

OKX’ten 10 milyon dolarlık yatırım

Öte yandan OKX’ten de Aptos projelerine 10 milyon dolarlık yatırım duyurusu geldi. Borsanın yatırım kolu OKX Blockdream Ventures, Aptos projelerine 10 milyon dolarlık fon sağlayacağının açıklamasını yaptı. OKX’in açıklamasında “Aptos, Ethereum ve Solana’da yaşanan birçok sorunu çözüyor” denmesi de dikkat çekti.

Borsa, fona başvurarak yatırım almak isteyen projeleri [email protected] adresine e-posta göndermeye davet etti. Bu yatırımın aşağıdaki yollarla gerçekleştirileceği belirtiliyor:

İlk olarak OKX, yeni başlayanların ürün ve hizmetleri tanımlamasına ve geliştirmesine yardımcı olacak. Girişimciler, anlamlı stratejik ortaklık kurma ve potansiyel müşteri, yatıırmcı, danışman ve alıcılarla bağlantı kurmaları için destek alacak.

İkinci olarak, OKX’in yatırım kolu, girişimcilere dünya çapında, Çin anakarasından Silikon Vadisi’ne; Güneydoğu Asya’dan Latin Amerika’ya kadar küresel medya, influencer ve topluluk ağından faydalanma fırsatı verilecek.

Üçüncü olarak alım satım platformunda tanıtım gibi desteklerle projelere kapsamlı katkı verilecek ve OKX ürünlerine, hizmetlerine, tanıtım kaynaklarına, kullanıcı trafik verilerine ve daha fazlasına erişim imkanı sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Aptos (APT) nedir?

OKX, Blockdream Ventures’ın kurucusu Dora Yue, “Aptos ile ortak olmaktan dolayı mutluyuz ve yüksek kaliteli projeleri güçlendirirken gelişimlerini desteklemek için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. OKX Blockdream Ventures, Aptos’taki projelere destek sağlamayı sabırsızlıkla bekliyor. Sektörü ve kullanıcı hacmini genişletmeyi sürdürürken blok zinciri endüstrisi için değer yaratmak üzere bu şirketlerle iş birliği yapacağız.” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl