Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Aralık’ta ana ağa (mainnet) geçiş yapmayı hedefleyen en önemli 6 altcoin

Yıl sonuna kadar ana ağa (mainnet) geçiş yapmaya hazırlanan 6 önemli proje var. Ana ağa geçiş, her bir proje için önemli bir dönüm noktası olacak.

Birçok kripto para projesi, kendi blok zincirlerini hayata geçirmek için Aralık ayını seçti. 2020 yılına kendi blok zincirleriyle girmeyi hedefleyen 6 önemli proje var.

Herhangi bir gecikme olmadıkça 6 altcoin, 31 Aralık’a kadar ana ağa (mainnet) geçiş yapacaklar. Bunlar; Polkadot (DOT) –ertelenmesi muhtemel, Cocos-BCX (COCOS), Dusk Network (DUSK), Fetch.ai (FET), Arpa Chain (ARPA) ve Elrond (ERD). Ana ağa geçiş, her biri için önemli kilometre taşları olacak.

Tüm bu altcoin’ler, ana ağlarına 31 Aralık itibari ile geçmiş olmayı planlasalar da aksaklıklara göre, ertelenme olabilir. Tarihler, kripto paralarla ilgili etkinlikleri listeleyen bir internet sitesi olan coinmarketcal.com üzerinden takip edilebilir.

Kuşkusuz ana ağa geçiş, projeler için büyük önem arz ediyor. Planlanan tarihler yaklaştıkça ilgili altcoin’lerin fiyatlarında volatilitenin artması beklenebilir, bu nedenle yakından izlemeye değer.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl