Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Arjantin’in en büyük vadeli işlemler borsası da Bitcoin’i ekleyecek

Bloomberg’de yer alan habere göre, Arjantin‘in en büyük vadeli işlem borsası Rofex, yakın bir zamanda Bitcoin’de de vadeli işlemlere başlayacak. Ülkede yüksek bir enflasyon söz konusu olduğu için Bitcoin‘e olan talep üst düzeyde. Borsanın başkanı bu yüzden vadeli işlemlere olan talebin de fazla olacağını düşünüyor. Hazırlıklar yıl sonundan önce tamamlanacak Başkan Diego Fernandez, yıl sonundan önce hazırlıkları tamamlamayı ve duyuruyu yapmayı planladıklarını bildirdi. Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük vadeli işlemler borsası Chicago Marcantile Exchange (CME), Bitcoin’de vadeli işlemleri başlatmayı planladıklarını...

Bloomberg’de yer alan habere göre, Arjantin‘in en büyük vadeli işlem borsası Rofex, yakın bir zamanda Bitcoin’de de vadeli işlemlere başlayacak. Ülkede yüksek bir enflasyon söz konusu olduğu için Bitcoin‘e olan talep üst düzeyde. Borsanın başkanı bu yüzden vadeli işlemlere olan talebin de fazla olacağını düşünüyor.

Hazırlıklar yıl sonundan önce tamamlanacak

Başkan Diego Fernandez, yıl sonundan önce hazırlıkları tamamlamayı ve duyuruyu yapmayı planladıklarını bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük vadeli işlemler borsası Chicago Marcantile Exchange (CME), Bitcoin’de vadeli işlemleri başlatmayı planladıklarını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından Bitcoin’in fiyatı hızlı bir artış göstermiş ve 7500$’ı görmüştü.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl