Blur token’larını satan Arthur Hayes, 310.000 USDT’yi Binance’e taşıdı

BitMEX'in eski CEO'su Arthur Hayes'in tartışılacak seviyede bazı kripto para işlemleri yaptığı görüldü. Hayes, 137 ETH'yi Arbitrum'dan çıkarıp USDT'ye çevirdi ve daha sonra Binance borsasına taşıdı.

Blok zinciri takip platformu PeckShield’ın verdiği bilgiye göre, Arthur Hayes ile bağlantılı olduğu bilinen bir adres, Ethereum 2. katman protokolü Arbitrum’dan 137 ETH çıkardı ve bunları 223 bin USDT ile takas etti. Hayes daha sonra daha büyük bir meblağ olan 311 bin USDT’yi ise Binance borsasına taşıdı.

BitMEX’in eski CEO’sunun bu işlemleri, Blur token’larını satmasından kısa süre sonra geldi. Hayes özellikle Twitter hesabından birçok kez Blur platformunu öven paylaşımlar yapmıştı.

Ünlü yatırımcının, Arbitrum’la ilgili bir sorundan ötürü mü, yoksa sadece nakde dönmek için mi bu işlemleri yaptığı tam anlamıyla bilinmiyor. Arbitrum son dönemde, Ethereum’daki gaz ücretlerinden ötürü, bu konuda 2. katman çözümü arayan yatırımcıların uğrak noktası olmuştu.

Hayes’in Ether satıp nakde dönmesi, burada yorumlanabilecek yegane işlem olarak görülüyor. Özellikle istatistiklerin mart ayında düşüş göstermesi, Hayes’in bir bölüm varlıkta nakde dönmesine neden olmuş olabilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl