Ayı Piyasasına Rağmen Wall Street Memes ve EcoTerra Ön Satışına Büyük İlgi

Sponsorlu Son dönemde kripto para piyasasında yaşanan düşüşlere rağmen, Wall Street Memes ve EcoTerra gibi projelerin ön satışları büyük bir ilgiyle karşılandı. Bu durum bize, yatırımcıların merkeziyetsiz finans yatırım araçlarına olan taleplerinin devam ettiğini ve kripto projelerine olan güvenlerinin pek de sarsılmadığını gösteriyor. Bu yazıda, Wall Street Memes satın almak ve EcoTerra satın almak isteyen yatırımcılar için bu projelerin özelliklerini inceleyeceğiz. Topluluk Odaklı Yeni Meme Coin Projesi: Wall Street Memes WSM, bir milyonu aşkın hayran kitlesi tarafından desteklenen güçlü bir...

Sponsorlu

Son dönemde kripto para piyasasında yaşanan düşüşlere rağmen, Wall Street Memes ve EcoTerra gibi projelerin ön satışları büyük bir ilgiyle karşılandı. Bu durum bize, yatırımcıların merkeziyetsiz finans yatırım araçlarına olan taleplerinin devam ettiğini ve kripto projelerine olan güvenlerinin pek de sarsılmadığını gösteriyor. Bu yazıda, Wall Street Memes satın almak ve EcoTerra satın almak isteyen yatırımcılar için bu projelerin özelliklerini inceleyeceğiz.

Topluluk Odaklı Yeni Meme Coin Projesi: Wall Street Memes

WSM, bir milyonu aşkın hayran kitlesi tarafından desteklenen güçlü bir topluluğa sahip olan ve çeşitli sosyal medya kanallarında aktif olan bir NFT ve meme platformu tarafından desteklenen yeni bir token.

Kripto piyasaları bu aralar SEC’in açmış olduğu davalardan dolayı biraz kargaşa içinde olmasına rağmen, Wall Street Memes ön satışına olan ilgi devam ediyor. 25 Mayıs’ta başlatıldıktan sonra, ön satışı 6,1 milyon doların üzerine çıktı ve yalnızca geçen hafta etkileyici bir şekilde 2 milyon dolara ulaştı.

Çok sayıda kripto analisti ve YouTuber, son zamanlarda bu ön satıştan bahsettiler. Örneğin, 200.000’’den fazla abonesi olan YouTuber My Financial Friend, Wall Street Memes’in büyük potansiyele sahip bir proje olduğunu ve projenin, meme coin projelerini takip etmeyen, çok sayıda yüksek profilli takipçisi de olduğunu vurguladı.

WSM Tokeni Neden Bu Kadar Popüler?

Halihazırda önemli bir ivme kazanmış olan yeni bir hareket olarak Wall Street Memes’in yerel tokeni WSM. WSM tokenleri meme alım satımını kolaylaştırarak Wall Street Memes projesinde kritik bir rol oynuyor.

Proje, 2021 Gamestop skandalına karşı Wall Street’in zaferini simgeliyor. Bilindiği üzere, Wall Street Bets adlı popüler bir Reddit topluluğu, sıradan bir hisse senedi olan GameStop’a karşı yapılan açığa satışları engellemek için bir araya geldi. Bu amaca ulaşmak için yoğun bir yatırım yaptılar ve GameStop’un fiyatını 18 dolardan birkaç hafta içinde 483 dolara kadar yükselttiler.

Sonuç olarak, birçok büyük Wall Street yatırımcısı benzeri görülmemiş bir açmazda kendilerini buldu. Robinhood gibi bazı çevrimiçi aracı kurumlar, GameStop işlemlerini durdurmak zorunda kalana kadar iflasın eşiğindeydiler. Bu durum, Melvin Capital gibi büyük kayıplar yaşayan birçok yatırımcının ciddi zararlarla karşılaşmasını engellemedi ve birçoğu ertesi yıl kapanmak zorunda kaldı.

Bu kıvılcım, Wall Street Memes tokenin doğmasına yol açan bir hareketi tetikledi. Bir WSM tokenine sahip olmak, GameStop Savaşı gazisi olan herkes için bir onur madalyası gibi görülüyor. Bu tokeni diğer meme coinlerden ayıran, güçlü bir hikayeye sahip olması ve misyon beyanıyla kendini öne çıkarması olarak düşünülüyor.

Wall Street Memes’in Özellikleri

Wall Street Memes token satın alma, Ethereum zinciri üzerine kurulu ERC-20 tokeni. Ayrıca Wall Street Memes, projenin misyonuna hizmet eden çeşitli özellikler sunuyor. Bunlar arasında WSM token Airdrop, Bulls NFT koleksiyonu ve projenin ürünleri yer alıyor.

WSM Airdrop’u şu anda yayında ve 8 Haziran 2023 itibarıyla 16.000’den fazla katılımcı giriş yaptı. Yaklaşık altı ay sonra beş kazanan açıklanacak ve her biri 10.000 dolarlık bir ödülden yararlanacak.

Wall Street Memes, Wall St Bulls adını taşıyan bir koleksiyona sahip olup, bu koleksiyon 10 bin NFT’den oluşmaktadır. Yatırımcılar, bu eşsiz dijital varlıkları satın almak için OpenSea platformunu kullanabilir.

Yeni Bir Geri Dönüştür – Kazan Projesi: Ecoterra

EcoTerra satın almak isteyen yatırımcılar, platformunun geri dönüştür-kazan (recycle-to-earn- R2E) girişimi sayesinde çevreyi korumaya katkıda bulunacaklar. Ecoterra da bu arada, yenilikçi Web 3.0 teknolojisini kullanarak ürün geliştirme planında önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Bu girişim, kullanıcıların geri dönüşüm yaparak ödül kazanmalarını hedefliyor. Çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik konularında farkındalığı artırmak için tasarlanmıştır. Ecoterra kullanıcıları, atık malzemeleri geri dönüştürerek platform üzerinde token veya diğer ödüller kazanma fırsatına sahip.

Ecoterra’nın Özellikleri

Ecoterra projesinin merkeziyetsiz bir yapıya sahip olması, kullanıcıların doğrudan etkileşimde bulunmasına ve ekonomik değer elde etmesine olanak veriyor. Aynı zamanda blokzincir tabanlı teknolojiler, kullanıcıların geri dönüşüm faaliyetlerini takip etmelerini, doğrulamalarını ve ödüllerini güvenli bir şekilde alabilmelerini sağlıyor.

Kullanıcılar dönüştürdükleri her ürün için yerel bir token ECOTERRA kazanma şansı elde ediyor. Bu ödül miktarı, dönüştürülen ürün miktarına bağlı olarak değişiyor.

Projenin yerel tokeni olan ECOTERRA, güvenilir bir ERC-20 tokeni ve toplamda 2 milyar arzı bulunuyor. Şu anda ön satış aşaması devam etmekte olup, bu etkinliğin 29 Mart 2023 tarihinde başladığı biliniyor.

EcoTerra, farklı konumlarda farklı zincirlerle ortaklık kurmayı hedefliyor. Ayrıca, anlaşma yapılan süpermarket zincirlerinde otomatik toplama makineleri kurarak kullanıcıların geri dönüşüme daha pratik bir şekilde katkıda bulunmalarını sağlamayı amaçlıyor.

EcoTerra, büyük içecek şirketleri arasında Coca-Cola, Carlsberg ve Evian gibi firmaları ekosistemine dahil etmek için çalışıyor. Bu ortaklıklar, EcoTerra’nın daha geniş bir etki alanına ulaşmasına ve kullanıcıların daha fazla geri dönüşüm fırsatı elde etmesine yardımcı olacaktır.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl