Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

‘Balon yok, Bitcoin 10.000$’a gidiyor!’

Emtia yatırımında, özellikle de dijital para birimleri konusunda uzmanlaşmış olan Octagon Strategy adlı şirketin sahibi ve finans uzmanı Dave Chapman, Bitcoin’le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Bloomberg’in canlı yayınına katılan Chapman, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 10.000$’ı bulacağı düşüncesinin absürd bir düşünce olmadığını söyledi. ‘Balon’ iddialarına karşı çıktı Bitcoin’in bir balon olmadığını savunan Chapman devamında, şunları kaydetti: “Ocak ayında dijital para birimlerinin toplam piyasa değeri 20 milyar Dolar’dı. Şimdi bakıyoruz, 146 milyar Dolar. Sekiz aylık bir sürede piyasaya 126 milyar Dolar girmiş....

Emtia yatırımında, özellikle de dijital para birimleri konusunda uzmanlaşmış olan Octagon Strategy adlı şirketin sahibi ve finans uzmanı Dave Chapman, Bitcoin’le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bloomberg’in canlı yayınına katılan Chapman, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 10.000$’ı bulacağı düşüncesinin absürd bir düşünce olmadığını söyledi.

‘Balon’ iddialarına karşı çıktı

Bitcoin’in bir balon olmadığını savunan Chapman devamında, şunları kaydetti:

“Ocak ayında dijital para birimlerinin toplam piyasa değeri 20 milyar Dolar’dı. Şimdi bakıyoruz, 146 milyar Dolar. Sekiz aylık bir sürede piyasaya 126 milyar Dolar girmiş. Piyasa bu yüzden hararetli. Bir devrilme noktasında olduğumuza inanıyorum. Şu anda piyasaya giren tamamen farklı bir kurumsallaşmış akış.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl