Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Coinbase’den ikinci duyuru: Bancor’da (BNT) %100 artış

Dün BNT ve diğer iki DeFi token'ının Coinbase Pro'da listeleneceğini açıklayan şirket, bugün de tamamının Coinbase.com ve mobil uygulamalarda yer alacağını bildirdi. BNT, dünden bu yana yüzde 100'ün üzerinde arttı.

coinbase

Önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, dünden bu yana Bancor’un (BNT) fiyatının yüzde 100 oranında artmasını sağladı.

Coinbase, dün 0.92 dolardan işlem gören BNT’nin AAVE ve SNX ile birlikte Coinbase Pro üzerinde listeleneceğini bildirmişti. Bu haber, BNT’nin fiyatına ilk dakikalarda yüzde 20 etki yaparken ilerleyen saatlerde fiyat yükselmeye devam etti.

Bugün Coinbase’den bir haber daha geldi. Borsadan TSİ 01.00 sularında yapılan açıklamada; AAVE, BNT ve SNX’in Coinbase.com ve iOS ile Android uygulamalarında da yer alacağı bildirildi. Bugün gelen açıklama, BNT’deki fiyat artışını körükledi. Token’ın fiyatı 1.85 dolara kadar yükseldi. Dünden bu yana BNT’nin değer artışı yüzde 101’e ulaştı.

BNT’de mevcut seviyeler, en son geride kalan Ağustos ayında görülmüştü. Akıllı sözleşme özellikli herhangi bir blok zincirine implement edilebilen zincir içi likidite protokolü Bancor’un token’ı BNT, yaklaşık 170 milyon dolarlık piyasa değeriyle en büyük ilk 80 kripto para arasında.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl