Barcelona’nın yok satan token’ı işleme açıldı: %450’ye uzandı

Önceki gün gerçekleşen token arzı sonrası bugün işleme açılan Barcelona'nın taraftar token'ı BAR, arz fiyatının yüzde 450 üzerine çıktı.

barcelona

Dünya devi Barcelona’nın Blockchain şirketi Chiliz iş birliği ile çıkardığı taraftar token’ı Barcelona Fan Token (BAR), geçtiğimiz günlerdeki arzı sonrası bugün alım satıma açıldı.

BAR, 600,000 adetlik bir miktar ile önceki gün satışa çıkmış ve en çok ilgiyi Türklerden görmüştü. Her bir BAR 2 avro fiyatla satılırken alıcılarda en büyük paydayı Türkler oluşturuyordu. Gerçekleştirilen token arzı için ayrılan bu miktar, iki saatten daha az bir sürede tükendi. Dahası, 385,000 BAR’ın satılması iki dakika bile sürmedi. Satışa 106 ülkeden 4000’den fazla katılım vardı.

Bugün itibari ile BAR/CHZ işlem çifti ile listelenen token’ın fiyatı 976 CHZ‘ye kadar tırmandı. Bu, mevcut CHZ kuruyla yaklaşık olarak 11 avroya denk geliyor. BAR’ın alıcısına yüzde 450 kâr ile satma fırsatı verdiği söylenebilir. Daha sonra düşüşe geçen BAR, haberin yayına girdiği dakikalarda 520 CHZ‘den el değiştiriyor. Fiyat, hâlâ arz fiyatının yüzde 200 üzerinde seyrediyor.

BAR’ın işleme açılmasının üzerinden yaklaşık sadece bir saat geçmesine rağmen şimdiye kadar 1.9 milyon dolarlık alım satım yapıldı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl