Bitcoin borsası Bayebit hız kesmiyor: İki yeni kripto para

Kripto para borsası Bayebit, yakın zamanda eklenen kripto paralarla alım satıma uygun kripto para sayısını 16'ya çıkardı.

Kripto para borsası Bayebit, kullanıcılarının taleplerine uygun olarak listelenen kripto para sayısını her geçen gün genişletiyor.

Borsa, yakın zamanda BAT, OMG, HYDRO ve DASH’ten sonra şimdi de piyasa kapitalizasyonu ile en büyük beşinci kripto para olan BCH ve NPXS’yi listeledi.

Faaliyetlerine 2018 yılının Aralık ayında başlayan borsaya eklenen son iki kripto para ile alım satıma uygun olan kripto para sayısı 16’ya çıktı. Bayebit, ilerleyen dönemde de farklı kripto paralarla listeyi genişletmeyi hedefliyor.

Türkiye’de kredi kartı ile kripto paranın tek adresi

Bayebit, Türkiye’de kredi kartıyla kripto para alınabilen ilk ve tek borsa. Market.bayebit.com üzerinde 35 ayrı kripto para, doğrudan kredi kartı ile alınabiliyor. Üstelik kullanıcılar, diğer birçok platformun aksine kripto paraları kredi kartıyla satın alırken piyasa fiyatıyla alıyor ve bu da avantaj sağlıyor.

Son olarak Bayebit, ETH, XRP, LTC, XLM ve TRON’un transfer işlemlerinde ücret almıyor.

Bayebit borsasında kripto para alıp satmak için

Kredi kartıyla kripto para almak için


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl