Kripto para borsası Bayebit’ten 4 yeni kripto para

Kripto para borsası Bayebit; Basic Attention Token (BAT), OmiseGo (OMG), Hydro (HYDRO) ve Dash (DASH) ile birlikte listelediği kripto para sayısını 14'e çıkardı.

Türkiye’nin hızla büyüyen kripto para borsalarından biri olan Bayebit, platformuna dört yeni kripto para daha ekledi.

Borsada artık Basic Attention Token (BAT), OmiseGo (OMG), Hydro (HYDRO) ve Dash (DASH) işlemleri yapılabiliyor. Bu yeni kripto paraların tamamı Türk Lirası ile alınıp satılabiliyor. Türk Lirası kapısına kavuşan Hydro, aynı zamanda Türkiye merkezli bir kripto para borsasında ilk kez listeleniyor.

Gelişmiş kredi kartı altyapısı

Listelediği kripto paraların sayısını günden güne artıran Bayebit, ayrıca 35 farklı kripto parayı kredi kartı ile satın alma imkanı sunuyor. Yeni eklenen kripto paralardan OMG, DASH ve BAT da kredi kartı ile satın alınabiliyor. Kredi kartı ile Bitcoin veya alternatif kripto para alımları market.bayebit.com üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Bayebit’in borsa bölümünde ise 14 farklı kripto para listeleniyor.

Yeni eklenen kripto paralar ve fazlası ile işlem yapmak için tıklayın.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl