Befund, BFDChain çözümüyle kripto para fonları için gelecek yolunu açtı

Yarının kripto tüccarları ve fon yöneticileri için araçlar geliştirmeyi amaçlayan kâr amacı gütmeyen Befund platformu, BFDChain çözümüyle kripto para fonları için gelecek yolunu açtı.

Ana akım medya, genellikle Blockchain teknolojisinin potansiyel dezavantajlarına odaklanırken kripto ticaretiyle ilgilenen insanlardaki büyük artışa tanıklık eden kriptoyu erken benimseyenler ve yenilikçiler sektörün geleceği hakkında düşünmekle meşguller.

Kâr amacı gütmeyen Befund hizmet platformu, yarının tüccarları ve fon yöneticileri için araçlar geliştirmeye istekli olan bu tür insanlardan oluşan bir grup tarafından yaratıldı.

Befund’un kurucuları, sektördeki bir sonraki trendin, ürünlerini verimli bir şekilde yönetebilmeleri için kendi token’larını piyasaya sürmek isteyen fon yöneticileri olacağına inanıyor.

Befund ekibi, BFDChain teknolojisine dayanarak, profesyonellerin bunu yapmasına izin veren, merkezi olmayan bir çözüm oluşturdu.

Geliştiriciler, büyük fonların satın alma gücünü kullanabilecek kripto uzmanları tarafından desteklenen uluslararası bir ekosistem oluşturmayı amaçlıyorlar.

Kripto para piyasasına ilişkin sınırlı bilgi birikimi olan yatırımcılar, uzmanlar tarafından yönetilen kripto para birimi fonlarına yatırım yapabilecekler.

Profesyonel fon yöneticileri, bugün basit sermayenin çok ötesine uzanan, değerli ve kapsamlı bir kaynak ağı çizebilirler. Endüstrinin uzmanları ile ilişkileri geliştirmek, bilgiye ulaşmak ve çeşitli teknolojik platformlara erişmek için çok çalıştılar.

Deneyimli fon yöneticileri, bir şirketin teknik belgesini eleştirel bir gözle düzgün bir şekilde gözden geçirme becerisine sahipler ve çeşitli şirketlerin standart emsal gözden geçirme süreçlerine nasıl uyum sağladığını anlarlar.

Ancak, kripto ticaret sektörü çok yeni olduğu için kripto fon analizlerini müşterilere sorunsuz bir şekilde sunmak için geliştirilmiş araçlara sahip değil.

Befund ekibi, profesyonel olmayan kripto meraklılarını yetenekli kripto fon yöneticileri tarafından yönetilen fonlarla bir araya getirerek kripto ticareti ekosistemini genişletmek için bir platform oluşturdu.

Blockchain ve akıllı sözleşme teknolojisine dayanan Befund merkezi olmayan hizmet platformu, fon yöneticilerinin fonlarının, kurulumdan günlük portföy yönetimine kadar tüm yönlerini etkin bir şekilde ele almalarını sağlıyor.

Platform, kendi kripto token’larını yayınlamak isteyen geleceğin fon yöneticileri için inşa ediliyor. Bu amaçla, Befund, gelişmekte olan kripto fon yönetimi sektörünü desteklemek anlamına gelen, kripto cüzdanları ve abonelik platformalarını kapsayan, bir SaaS araçları platformu ile birlikte bir defter geliştirme ürünü sunuyor.

‘Amacımız kripto varlıklar için yönetim araçları arayan herkesin platformu olmak’

Befund Yurt Dışı Operasyon Direktörü, Khalil Lin şu ifadeleri kullanıyor:

“Befund, bu işin yatırım topluluğunun karmaşık taleplerini büyük ölçüde karşılayabilecek bir platform gerektireceğini kabul ediyor. Küresel finansal sistem üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağına inandığımız güçlü uzmanlar, danışmanlar ve sektör katılımcılarından oluşan bir ekibi bir araya getirdik. Dünya çapında kripto para birimi fonları için müşteri tabanını genişletmede önemli bir rol oynama arayışımızın bir parçası olarak, amacımız, güçlü kripto varlık yönetim araçları arayan herkes için bir platform olmak.”

Befund’ın BFDChain’i, öğrenme modülleri ve akıllı sözleşme şablonları dahil olmak üzere profesyonel hizmetlere erişmek için kullanılabilecek olan BFDT token’ı tarafından desteklenecek.

BFDT’lerin büyük sahipleri, Platformda yapılan özel avanslı fon satışlarına katılma hakkına sahip olabilir.

Stratejik destekçilere yüzde 9’luk satış, yüzde 25’lik bir yatırım (halka açık kitle satışı dahil) ile KYC prosedürünü geçen teknik listeye sahip alıcılar ve Befund ekibine % 20 oranında dağıtım dahil olmak üzere en fazla 2 milyar BFDT piyasaya sürülecek. 500 milyon BFDT ise satışa sunulacak.

Befund hakkında daha fazla bilgi için befund.io adresini ziyaret edebilirsiniz.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl