Befund Service Platform, crowdsale’e hazırlanırken Daos Capital’den destek aldı

Befund Service Platform, bu hafta içinde (16 Mayıs 2018) başlatacakları kitle satışı için hazırlanıyor. Singapur merkezli şirket, Daos Capital'in projeyi bugüne kadar destekleyen 8. yatırım fonu olacağını açıkladı.

Befund Service Platform, bu hafta içinde (16 Mayıs 2018) başlatacakları kitle satışı için hazırlanıyor.

Singapur merkezli şirket, Daos Capital’in projeyi bugüne kadar destekleyen 8. yatırım fonu olacağını açıkladı.

Befund’un yurt dışı operasyonlar direktörü Khalil Lin, Befund’un küresel olarak kripto tüccarları için tercih edilen bir platform olmayı hedeflediğini, bu yüzden Daos’un desteğinin cesaret verici olduğunu dile getirdi.

Khalil Lin, “Amacımız piyasadaki verimsizliği ve yetersiz iş birliğini yaratan geleneksel siloları aşan bir ekosistem yaratmak. Sistemimiz, dünyanın herhangi yerindeki bir kişinin, kripto varlıklarını yönetmek için güçlü finansal araçlara erişebilmeleri için inşa ediliyor. Daos’u destekleyici olarak kabul etmek, küresel fonlar ve uluslararası yatırımcılar arasında daha fazla güven için ideal koşulları yaratma yolunda olduğumuzu gösteriyor.” açıklamalarında bulundu.

Daos Capital, Blockchain ve kripto para ticaretinde uzmanlaşmış bir grup kıdemli yatırımcı ve girişim sermayedarları tarafından yönetilen bir fon ve yatırımcılarının ihtiyaçları ile tercihlerini karşılamak için farklı risk seviyelerine sahip çeşitli ticaret stratejileri sunabilen bir yapay zeka ile çalışıyor.

Fon, mevcut fonların taranması ve referans profesyonel fon standartlarının değerlendirilmesi, daha sonra kripto para birimi volatilitesinin etkilerini hafifletmek için kısa vadeli mekanizmalar kullanarak kripto para piyasasının benzersiz doğasına cevap vermek üzere özel olarak kalibre edildi.

Fonun ana odak noktası, dijital varlıkların ikincil piyasasında yatırımcıları adına, arbitraj alanından yararlanmak.

Kripto para birimlerinin kaotik dünyasında gezinmek göz korkutucu bir iş olabiliyor. Potansiyel piyasa katılımcıları büyük ilgi duyuyor ancak başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgileri ve verileri toplayacak merkezi bir alana sahip değiller.

Befund, acemi ve daha küçük “perakende” kripto meraklılarını profesyonel fon yöneticileriyle birleştirmek için oluşturulan kâr amacı gütmeyen bir proje.

Befund ekibi, kripto para ve Blockchain teknolojisinin zaman içinde ana akımın bir parçası olacağına inanıyor. Ancak sektörde hala dolandırıcılar bulunuyor, bu da anlaşılabilir bir şekilde pazara yeni girenleri endişelendiriyor.

The Befund Service Platform, yeni ICO’lar ve fonlarla ilgili derinlemesine inceleme yürüten ve sezgilerini abonelerle paylaşan girişim sermayesi uzmanlarının, profesyonelliklerini sunarak bu sorunları ele alabiliyor.

Proje, deneyimli girişim sermayesi profesyonellerinin, büyük fonların açabileceği avantajları perakende yatırımcılarına sunmalarına izin verecek şekilde tasarlandı.

Platform ayrıca Befund’ın SaaS platformunu kullanarak öğrenme modülleri, abonelik platformları ve daha fazlasını oluşturma becerisine sahip olan profesyonel yatırımcılara ve fon yöneticilerine de hizmet verecek.

Şirketin kendi halka açık zinciri BFDChain, finans sektörüne hizmet etmek için geliştirildi ve kullanıcıların, finansal sektörde daha fazla iş birliğini teşvik edecek kendi merkezi olmayan finansal uygulamalarını oluşturmalarını sağlayacak.

Projenin genel hedefi tüm kripto pazarındaki tüm finans sektörüne geniş katılımı teşvik etmek ve böylece, abonelerin melek yatırımcılığı, finansal planlama ve özel sermaye alanlarında arka plana sahip endüstri uzmanlarıyla doğrudan etkileşim kurmalarını sağlamak.

Şirket, dünyanın her yerindeki kripto para birimi fonları, fon yöneticileri ve token sahiplerine yönelik bir bilgi kaynağı olarak kendi standartlaştırılmış Blockchain tabanlı hizmet platformunu oluşturuyor.

Ayrıca, kullanıcılarına güvenilir kripto finansal planlama tavsiyesi aldıklarını garanti etmek için, uygunluk denetim hizmetleri sağlayıcısı ile ortaklık kurmak için çalışıyorlar.

The Befund Service Platform’u, finans, teknoloji ve yasal endüstri uzmanlarından oluşan, CEO’luğunu daha önce IBM, Oracle ve i2 dahil olmak üzere bir dizi uluslararası şirkette kıdemli bir memur olarak çalışan Winston Zhang’ın yaptığı bir ekipten oluşuyor.

Şirketin COO’luğunu, geçmişte Çin’de Duncan-Williams Yatırım Bankası’nda ve şu anda Trivantis Corporation’da üst düzey görevlerde bulunan Chris Wu yapıyor. Wu, finansın yanı sıra bilgi işlem ve yapay zeka teknolojisinde yüksek lisans derecesine sahip.

Bu isimler, Mars Venture Technology CTO’su ve Heze Technology’nin CTO’su Jack Hong tarafından bir araya getirildi.

Yurt dışı Operasyonlar Direktörü Khalil Lin, Amerika Birleşik Devletleri’nde Blockchain ve medya alanında uzman bir JD ve teknoloji etrafındaki küresel yargı yasaları konusunda bir uzman.

Platformun tüm abonelik ve diğer araçlarına BFDChain token’ı (BFDT) kullanılarak erişilebilir.

BFDT’lerin başlıca sahipleri, Befund teknoloji çözümü kullanılarak oluşturulan bazı platformlarda gerçekleştirilen özel gelişmiş fon satışlarına katılma hakkına da sahip olabilirler.

En fazla iki milyar BFDT’den, toplam 500 milyon BFDT satışa hazır olacak. Buna, yüzde 9’unun stratejik destekçilere satışı, yüzde 25’nin KYC prosedürlerini geçen beyaz listedeki alıcılara ayrılması (kitle satışı dahil) ve 20’sinin Befund ekibine dağıtımı da dahil.

Befund hakkında daha fazla bilgiye befund.io adresinden ve Telegram hesapları BefundOfficial’dan ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl