430 yıllık bankadan rapor: Kriptoda yeni ralli 4 ay içinde başlayabilir

Avrupa ve dünyanın en eski bankalarından biri olan Berenberg Capital Markets, MicroStrategy şirketinin hisselerinin halving ile beraber artacağı yönünde bir rapor yazarken, önümüzdeki 4 ay içinde kripto rallisinin başlayabileceğini belirtti.

1590 yılında kurulan ve Avrupa’nın en önemli bankalarından biri olan Berenberg Capital Markets, MicroStrategy şirketi ve kripto piyasaları hakkında bir rapor yazdı. Bankanın, ABD medyasından The Block ile paylaştığı bu raporda MicroStrategy şirketine de özel olarak değinildi.

“2025 yılı ekim ayına kadar sürebilir”

Yazılım şirketinin hisse değerlerinin performansını daha çok, firmanın sahip olduğu 150 bin BTC’nin belirlediğini belirten banka aynı zamanda, genelde halving öncesi görülen rallileri yine görmeyi beklediğini ifade etti:

“Eğer ilk 3 halving’de gidilen yol burada da karşımıza çıkarsa, yarılanma öncesi görülen ralli önümüzdeki 4 ay içinde başlayabilir. Ve eğer halving sonrasında da bir ralli olacak ve bu ralli, eskileri ile aynı sürede olacaksa, onun da 2025 yılının ekim ayına kadar sürmesini bekliyoruz”

Firmanın raporunda ayrıca MicroStrategy hisselerinin de Bitcoin fiyatıyla 1’e 0.9 seviyesinde korele olduğu, bu yüzden sert bir ralli yaşanması durumunda hisse fiyatlarının da net şekilde bu gidişata ayak uyduracağı yazıldı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl