Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

BiLira’dan Argent ile iş birliği

Türk Lirası’na eşit kripto para birimi olan BiLira, dünya kripto para topluluğunda önemli bir yeri olan Argent dijital cüzdan sağlayıcısı ile özel bir işbirliğine gidiyor. Argent, BiLira ile Türkiye pazarına giriş yaparken, bu iş birliğinin hediyesi olarak cüzdanı BiLira kullanıcılarına sıra beklemeksizin kullanma hakkı sunuyor.

Basın bültenidir.

Türkiye’nin ilk blok zinciri tabanlı stabil kripto para birimi BiLira, geleceğin finans sistemlerine tüm Türkiye’nin şimdiden dahil olabilmesi ve pratik yapabilmesi için çeşitli çalışmalara imza atıyor. Son olarak kripto para birimleri ve blok zinciri uygulamaları için Argent’la işbirliği yapan BiLira, Türkiye’deki kripto kullanıcılarına özel bir fırsat sunuyor. Argent mobil cüzdanı indirmek isteyen kullanıcılar hali hazırda uzun bir bekleme listesinde yer alması gerekirken BiLira kullanıcıları artık sıra beklemeksizin cüzdanı kullanabilecek.

İlk 1000 kişi sıra beklemeden Argent’ı anında kullanmaya başlayabiliyor

BiLira platformuna 17 Şubat 2020 tarihinden itibaren üye olan ilk 1000 kişiye sunulacak bu özel fırsat, bir davetiye bağlantısı ile paylaşılıyor. Davetiye, BiLira hesabı açan kullanıcılara merkeziyetsiz finans ekosisteminin önemli aktörlerinden biri olan ERC20 token saklama ve transfer hizmeti veren mobil cüzdan Argent’ı sıra beklemeksizin kullanabilme hakkı veriyor. Argent cüzdanına sahip BiLira kullanıcıları, BiLira cinsinden yatırımlarını Argent’ta saklayabiliyor ve masrafsız transfer yapmaya başlayabiliyor.

Argent cüzdan nedir?

Argent, basit kullanımı, güvenli altyapısı ve üst düzey kullanıcı deneyimi ile merkeziyetsiz web’in kilidi mottosu ile hizmet veren bir dijital cüzdan. Cüzdan, web ve mobil uygulamaları ile kullanıma açıkken, şu an gördüğü ilgi ve rağbetten ötürü kullanım için yatırımcıların sıra beklediği bir cüzdan. Küresel kripto para topluluğu içerisinde önemli bir yer tutan ve Türkiye pazarına BiLira işbirliği ile giren Argent, merkeziyetsiz finans fikrinin değerini kullanıcılarına sunan ve belli bankacılık hizmetlerini mobil ortama taşıyarak Ethereum blokzinciri üzerinde güvenli kılan bir cüzdan hizmeti sunuyor.

Gelecekte değil şimdi: “Cüzdan kayboldu veya çalındı diye bir endişe yok”

Kripto yatırımcıları dışında kimsenin bilgilere erişim sağlayamadığı cüzdan hizmeti sunan Argent, diğer platformlarda karşılaşılan gönderim komisyonunu da sıfıra indiriyor. Uygulamanın indirilmiş olduğu cep telefonunun kaybedilmesi halinde “gardiyan” unvanı ile nitelendirilen özellik devreye giriyor. Özellik, kullanıcının cüzdana tekrar ve farklı bir telefondan ulaşmasına olanak sağlıyor.

Kullanıcıların istediği miktarda BiLiratransferini, herhangi bir komisyon ücreti ödemeden yapabildikleri Argent cüzdan, geleceğin finansı olan merkeziyetsiz finans protokolleri ile etkileşim imkanına da sunacak.

BiLira hakkında

BiLira, dijital ortamda dijital para veya varlık olarak kabul edilen değerlerin alınıp satılması için kullanılır. Türkiye’nin Etherum ağı üzerinde Türk Lirası ile desteklenen ilk stabil kripto para birimidir. Bu, her zaman 1 Türk Lirası (TRY) karşılığında 1 BiLira (TRYB) satın alabilmeniz ve yine 1 BiLira’yı 1 Türk Lirası olarak nakit paraya çevirebilmeniz anlamına gelir.

BiLira, Ethereum ağı üzerinde kurulmuş ve tüm ERC-20 standart dijital cüzdanları ile uyumludur. BiLira platforumu üzerinden alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir, BiLira kripto paranızı dijital cüzdanınıza transfer edip dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Stabil kripto paraların, erişilebilir, hızlı, kullanışlı ve şeffaf finansal etkileşimler için kullanılması için geliştirilen teknolojisi ile BiLira, varlık destekli stabil kripto paralar aracılığıyla teminatlı itibari para birimlerini destekliyor ve blokzinciri teknolojisinin güvenliğini kullanarak yüksek işlem hacmi sağlıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu bir basın bültenidir. Uzmancoin, bu sayfada yer alan etkinlik, hizmet veya ürün nedeniyle doğacak zararlardan sorumlu değildir. Okurların ilgili taraftan hizmet veya ürün almadan önce kendi araştırmalarını yapmaları önerilir..

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl